Новини з осіннього будмайданчика

Новини з осіннього будмайданчика Новини з осіннього будмайданчика 11.09.2015

Інвестиційно-девелоперська компанія UDP не збавляє темпи будівництва і продовжує активний розвиток четвертої черги будівництва (проектні будинки №3,4,5) кварталу «Новопечерські Липки»!

За минулий місяць на будівельному майданчику відбулися наступні зміни:

– Каркаси всіх будинків повністю готові. Завершено роботи з монтажу крівлі та захисних покрівельних огороджень в будинках №3 та 4.

– Повністю завершена кладка зовнішніх цегляних стін у всіх будинках IV черги будівництва.

– У проектному будинку № 4 повністю встановлені віконні профілі, а в будинку №3 монтаж віконних систем знаходиться на рівні на рівні 24-28 поверхів. У будинку №5 завершено монтаж дверей, а також захисних огороджень на переходах загального користування.

– Завершуються роботи з утеплення будинків негорючої мінеральною ватою, кріплення гідровітрозахистної мембрани і монтажу фасадних плит з керамограніта в будинку № 4. У свою чергу, в будинку №3 фасадні роботи знаходяться на рівні 20-23 поверхів.

– Також у всіх будинках (проектні № 3, 4, 5) на рівні 1-12 поверху ведуться внутрішні оздоблювальні роботи по штукатурці цегляних стін, бетонної стяжки підлоги, облаштування сходових маршів і коридорів загального користування.

– Ведуться роботи з благоустрою прибудинкової території біля будинку № 4 і № 5.

 

 

 

Назад
380442992001

0442992823