Новини з жовтневого будмайданчика

Новини з жовтневого будмайданчика Новини з жовтневого будмайданчика 13.10.2015

 Будівництво четвертої черги кварталу «Новопечерські Липки», який реалізується компанією UDP, наближається до свого завершення.

За минулий місяць на будівельному майданчику відбулися наступні зміни:

– Каркаси всіх трьох будинків повністю готові. Завершуються роботи з монтажу захисних кровельних огорож в будинках №3 та 4.

– Повністю завершена кладка зовнішніх цегляних стін у всіх будинках IV черги будівництва.

– У проектних будинках № 4 та №3 завершено монтаж та установку віконних профілів. Триває монтаж дверей, а також захисних огорож на переходах загального користування в будинках №3 і №4.

– Фасадні роботи в будинку №4 повністю завершені, а в будинку №3 на фінальній стадії перебуває утеплення будівель негорючої мінеральною ватою, кріплення гідровітрозахистної мембрани, монтаж фасадних плит з керамограніту.

– У будинках № 4, 5 завершені роботи з бетонної стяжці підлоги і штукатурці цегляних стін. Ведуться малярні роботи і укладання плитки для підлоги в місцях загального користування, включно зі сходовими прольотами. У будинку №3 завершуються «мокрі» роботи по стяжці підлоги і штукатурці стін на сходових маршах і коридорах загального користування.

– Благоустрій прибудинкової території відбувається біля всіх будинків четвертої черги будівництва – завершується кладка тротуарної плитки, облаштування місць під зелені зони, завозиться чорнозем для майбутньої висадки рослин біля будинків № 3,4, 5.

 

Назад
380442992001

0442992823