Новини з серпневого будмайданчика

Новини з серпневого будмайданчика Новини з серпневого будмайданчика 11.08.2015

Будівництво четвертої черги житлового кварталу «Новопечерські Липки», який реалізується компанією UDP, ведеться згідно з заявленим строками. За минулий місяць на будівельному майданчику відбулися наступні зміни:

– Каркаси всіх трьох будинків (проектні номери 3, 4, 5) повністю готові. Демонтовано будівельний кран біля будинку №3. Завершується робота з монтажу покрівлі та захисних огорож в будинках №3 та 4.

– Кладка зовнішніх і внутрішніх цегляних стін повністю завершена у всіх будинках IV черги будівництва.

– Встановлення віконних профілів в проектному будинку № 4 знаходиться на фінальній стадії, а в будинку №3 на рівні 26 поверху. У будинку №5 йде монтаж дверей у місцях загального користування.

– Паралельно з установкою віконних профілів в будинках № 4 та № 3 ведуться роботи з утеплення будівель негорючої мінеральною ватою, кріплення гідровітрозахистної мембрани і монтажу керамогранітних фасадних плит. Так, у будинку №4 фасадні роботи ведуться вже на передостанньому – 28 поверсі, а в будинку №3 – на рівні 14-15 поверхів.

– Також у всіх будинках ведуться внутрішні оздоблювальні роботи по штукатурці цегляних стін, бетонної стяжки підлог, прокладання внутрішніх інженерних комунікацій.

– Розпочато роботи з благоустрою прибудинкової території будинку №5.

 

Назад
380442992001