“Новопечерські Липки” переможець Всеукраїнської премії IBUILD 2020!

Житловий квартал бізнес-класу “Новопечерські Липки” отримав перемогу в номінації “Місто в місті” від Національної будівельної премії IBUILD, Кофедерації Будівельників України.

Проект компанії City One Development та UDP є флагманським проектом комплексної забудови у місті Києві й першим, створеним в концепції “місто в місті”. Історія кварталу розпочалась у 2007 році, коли команда компанії City One Development та UDP приступила до створення концепції ЖК. Наразі, на території кварталу, що займає 25 г., вже побудовано 5 черг, 17 будинків, 2 загальноосвітні школи (British International School та Новопечерська школа), дитячий садочок повного дня “Академія щастя Leapkids” тенісна академія UTA, спортивно-оздоровчий комплекс Gymmaxx та багато іншого!

Вже понад 11 років квартал розвивається, змінюється, будується та оновлюється. Понад 7 000 сімей проживає у кварталі сьогодні й більше 120 місць інфраструктури обслуговує мешканців ЖК. Це справжнє “місто”, яке створене для того, щоб наповнити сучасну столицю України новітньою міською екосистемою, в центрі якої є людина та іі потреби. Тут можна жити, вчитись, розвиватись та відпочивати, не покидаючи межі кварталу людям будь-якого віку!

Отже, історія кварталу триває, наразі City One Development та UDP розвивають 6 та 7 черги ЖК, які вже скоро приймуть у свої стіни власників престижної столичної нерухомості.А нагороди та визнання додають приводів пишатись місцем, яке створюєш та в якому живеш!

Назад
380442992001