НОВОПЕЧЕРСЬКІ ЛИПКИ ЗАПУСТИЛИ КАМПАНІЮ В ПІДТРИМКУ НОВОЇ ФІЛОСОФІЇ ДЕВЕЛОПМЕНТУ #PEOPLEFIRST

Що робить комплекс якісним і привабливим? Зручна інфраструктура, місткий паркінг, власний парк або яскраві будинки?

Столичний квартал «Новопечерські Липки» запустив безпрецедентну кампанію, в якій показує, що насправді важливі не квадратні метри, а люди, які в них живуть і формують своє власне середовище.

Основна філософія кварталу побудована за принципом «місто в місті» і саме завдяки його резидентам комплекс розвивається вже понад 15 років, стає більш сучасним і динамічним. Тут є все – свій ландшафтний парк, великі рекреаційні і спортивні зони, магазини, ресторани, школи і садок. 25 гектарів території на Печерську з уже сформованою атмосферою, яка об’єднує понад 3 тисячі сімей.

Все це підштовхнуло девелоперів кварталу City One Development і UDP сформулювати філософію #peoplefirst і висловити її в динамічній короткометражці, в якій з витонченими спецефектами розкрита ключова цінність кварталу – його щасливі мешканці, а вже потім – те, завдяки чому це щастя підтримується.

«Я щиро радий тому, що девелопер кварталу, City One Development, дав можливість розкрити нову філософію саме нашій команді, – розповідає Андрій Франчук, креативний партнер агентства, що реалізує кампанію, – і, що ще важливіше, довірився сміливим ідеям, відійшовши від звичних шаблонів комунікації в девелоперської індустрії ».

Розказана в міні-фільмі історія – основа глобальної комунікаційної кампанії, яку City One Development реалізує до 2022-го року.

«Ми цінуємо кожного резидента Новопечерських Липок. Для нас якість – це коли люди відчувають турботу і відчувають, що все тут – саме для них. В цьому наша філософія #peoplefirst – “не дома, а люди”», – повідомив Дмитро Новіков, керівник відділу маркетингу компанії City One Development.

Назад
380442992001