Липки» вводяться раніше запланованого терміну

Липки» вводяться раніше запланованого терміну Не дивлячись на кризу і «заморожування» багатьох проектів житлової нерухомості, инвестиційно-девелоперська компанія Ukrainian Development Partners продовжує активно зводити житловий квартал «Новопечерські Липки» і має намір ввести перші 2 будинки вже в липні поточного року. Ступінь готовності об’єктів на даний момент складає в середньому 70 %. Раніше компанія планувала їх здати в IV кварталі 2009 року.

Як відзначають фахівці інвестиційно-девелоперської компанії Ukrainian Development Partners, для ринку нерухомості це унікальна подія, оскільки проекти житлової і комерційної нерухомості в Україні завжди здавалися з деяким запізненням від заявлених термінів.

Введення в експлуатацію будинків житлового кварталу «Новопечерські Липки» в липні 2009 року, ще раз підтверджує чинник «надійності» компанії-забудовника.

Особливо це актуально зараз, коли міняється ринок нерухомості, а вкладення коштів в недобудовані об’єкти для багатьох покупців є справою ризикованою.

Істотним доповненням до надійності компанії Ukrainian Development Partners, є унікальність житлового кварталу «Новопечерські Липки».

Житловий квартал бізнес-класу розташований в Печерському районі столиці, у межах вулиць Підвисоцького, Кіквідзе, Драгомирова, Залізничного шосе і бульвару Дружби Народів. У безпосередній близькості до Печерського Ботанічного саду, 10-ти хвилинах їзди від Хрещатику і, що досить важливе для ділових людей, – в 25-ти хвилинах від міжнародного аеропорту Бориспіль.

Монолітно-каркасна технологія будівництва дала можливість спроектувати квартири з вільним плануванням. При цьому в «Новопечерських Липках» є як просторі однокімнатні студіо, так і п’ятикімнатні пентхауси з чудовими видами на Ботанічний сад і Дніпро.

Сучасна система пожежної безпеки, вентильовані фасади, цілодобова охорона, власна сервісна служба, дворівневий підземний паркінг, просторі гостьові наземні автостоянки, SPA, фітнес-центр, ексклюзивні ресторани, кав’ярні, приватна школа, дитячий сад і паркова зона, що займає 1/3 всій території кварталу, дозволять жителям відчувати себе комфортно, упевнено і безпечно.

Назад
380442992001

0442992823