«Новопечерські Липки»: наші заяви підкріплюються справою

«Новопечерські Липки»: наші заяви підкріплюються справою 1 грудня в «Новопечерських Липках» відбулась перша офіційна прес-конференція інвестиційно-девелоперської компанії Ukrainian Development Partners (UDP), що реалізує проект житлового кварталу.

У заході взяли участь генеральний директор UDP – Валерій Кодецький, директор Міжнародної Британської школи – Ольга Заставна, власник міжнародної студії ландшафтного дизайну Le Studio Philippe Niez – Пилип Нієз, заступник Міністра регіонального розвитку і будівництва – Дмитро Ісаєнко, офіційний представник міжнародної інвестиційної виставки MIPIM в Україні – Дмитро Допіро.

Головна новина, на яку не чекав ніхто з присутніх, – заява керівництва UDP про дострокову здачу першого пускового комплексу II черги житлового кварталу «Новопечерські Липки» на півроку раніше запланованого часу – в III кварталі 2012 року. Нагадаємо, раніше в компанії планували здати об’єкти до кінця 2012 року.

Як відзначив генеральний директор UDP Валерій Кодецький, на сьогоднішній день будівництво ведеться з випередженням графіку, що і дозволяє заявляти про дострокову здачу об’єктів.

«Додатково залучаючи фахівців, які мають великий досвід по оптимізації будівельного виробництва, ми, як девелопер, беремо на себе зобов’язання дострокової здачі, а саме – першого пускового комплексу другої черги «Новопечерських Липок», – підкреслив Валерій Кодецький.

У свою чергу заступник Міністра регіонального розвитку і будівництва Дмитро Ісаєнко, виразив свою переконаність в тому, що заяви девелопера будуть виконані.

«Міністерство уважно стежить за тим, як розвивається компанія і швидко зводяться її об’єкти, – відзначив пан Ісаєнко. – В міністерстві упевнені, що всі плани компанії будуть реалізовані, а житло, що будується, збільшить загальний об’єм житла, що вводиться, на території Києва».

Окрім дострокової здачі, під час прес-конференції були озвучені плани по розвитку інфраструктури і соціальної наповненості другої черги кварталу.

Так, в рамках співпраці Ukrainian Development Partners і British International School, був підписаний договір про реалізацію на території «Новопечерських Липок» унікальної сучасної школи, в якій кожен учень зможе здобути якісну освіту по вітчизняній і міжнародній програмах навчання, що дозволить краще адаптуватися в світову спільноту.

«Новопечерські Липки» пропонують своїм мешканцям гармонійне поєднання якості в будівництві і комфорту в проживанні, – відзначила директор Британської міжнародної школи Ольга Заставна. – Наш учбовий заклад пропонує і сповідує ті ж принципи та ідеї, але в освіті».

«На сьогоднішній день ми є єдиним девелопером, який в рамках реалізації свого проекту зважився будувати школу і залучити під її управління міжнародного гравця, – підкреслив Валерій Кодецький. – Ми впевнені, що залучення Британської міжнародної школи, яка має велику позитивну історію, в ЖК «Новопечерські Липки» здатне виділити наш об’єкт серед інших на ринку і підвищити його привабливість як інвестиційного та житлового проекту».

Окрім цього, Ukrainian Development Partners підписала договір з французькою компанією Le Studio Philippe Niez, яка займеться ландшафтним дизайном другої черги «Новопечерських Липок» і вперше на ринку України створить житловий квартал, в якому кожен вільний куточок буде відведений під зелені і несхожі один на одного рекреаційні зони.

«Це буде надзвичайний проект. Мені дуже подобається його місцерозташування – поряд з Ботанічним садом і Дніпром, – відзначив власник Le Studio Philippe Niez Філіпп Нієз. – Це не може не надихати мене як художника на створення абсолютно нового ландшафтного шедевра».

На думку девелопера проекту, компанії Ukrainian Development Partners, – поява нових зелених ландшафтних зон в мікрорайоні, міжнародної школи і безлічі об’єктів інфраструктури збільшить привабливість всьому проекту житлового кварталу «Новопечерські Липки».

Назад
380442992001

0442992823