«Новопечерські Липки»: весь світ перед вашими вікнами

«Новопечерські Липки»: весь світ перед вашими вікнами 20 листопада співробітники інвестиційно-девелоперської компанії Ukrainian Development Partners і Національного Ботанічного саду ім. Н.Н.Гришко НАН України, висадили близько сотні саджанців дерев і чагарників у власному ландшафтному парку житлового кварталу «Новопечерські Липки» – «Сади Світу».

Новий парк, що розкинувся на території 0,71 га, вже зараз радує око зеленню хвойних дерев, чагарникових порід, вічнозелених почвопокрівних рослин і стелющихся чагарників.

Окрім вічнозелених рослин в новому дендропарку висаджені різноманітні листопадні дерева і чагарники, зокрема, клени, яблуні, липи і каштани.

Тепер кожен мешканець кварталу, потрапляючи в ландшафтний парк «Сади Світу», може зануритися в неповторну атмосферу різних регіонів світу, відображену в тематичних зонах Голландії, Франції і Японії. Квітучі сакури в японському саду, чаруючи вигини живоплотів і яскраві острівці вічнозелених рослин у французькому і архітектурному парках не залишать нікого байдужим.

Як відзначає заступник керівника проекту житлового кварталу “Новопечерські Липки” Орест Машталяр, згідно стародавній приказці – людина повинна побудувати будинок, посадити дерево і виховати дитину. Будівництво першої черги житлового кварталу «Новопечерські Липки» вже підходить до фіналу, тому наша компанія вирішила утілювати і другу частину стародавньої мудрості – посадити дерево.

«Ми сподіваємося, що новий острівець зелених насаджень в столиці і Печерському районі, радуватиме не тільки мешканців житлового кварталу «Новопечерські Липкі», але й послужить хорошим прикладом для всіх небайдужих людей до екологічної ситуації в столиці, збереженню і примноженню зелених насаджень», – відзначив Орест Машталяр.

Просуваючи тему озеленення і поліпшення екологічній обстановці в столиці, представники житлового кварталу «Новопечерські Липки» в партнерстві з посольствами Японії, Франції і Нідерландів, планують найближчим часом запустити сумісний освітньо-інформаційно-соціальний проект «Сади Світу» для учнів молодших класів. Дітям розповідатимуть про важливість озеленення навколишнього середовища, красі флори, а також познайомлять з національною культурою цих країн. В кінці проекту, кожна дитина посадить перше в своєму житті дерево в ландшафтному парку «Сади Світу»

Назад