Новопечерські Липки встановили рекорд України!

Новопечерські Липки встановили рекорд України! Новопечерські Липки встановили рекорд України! 25.05.2015

До Національного реєстру рекордів України внесли 3D-малюнок, який одночасно малювала фарбами найбільша кількість осіб

Реєстрація рекорду відбулася 23 травня в житловому кварталі «Новопечерські Липки» під час «3D Арт Фестивалю» і щорічного сімейного свята – зустрічі літа та відкриття сезону фонтанів.

На свято зібралося близько 700 осіб, серед яких були великі і маленькі мешканці кварталу, а також гості комплексу. Всі бажаючі під час свята мали змогу прийняти участь у різноманітних майстер-класах з живопису, танців, розпису гіпсових звіряток, орігамі, малюнках на воді Ебру Шоу, шиття з клаптиків та розпису каменів.

Ті ж, хто хотів провести час більш активно могли прийняти участь в гонках на самокатах і ліжках, в шоу мильних бульбашок, естафеті з робо-кулею, іграх в крокет, гольф і паркових шахах, пустувати на надувній гірці з смугою перешкод і перевірити точність в цукерковому тирі.

Гостей свята частували справжнім італійським морозивом gelato і не менш смачним домашнім лимонадом.

«Хочу висловити вдячність організаторам дитячого свята за гарний захід, безліч розваг і цікавих майстер-класів для дітей і дорослих. Діти і батьки не тільки чудово провели час, але змогли також стати частиною історії – взявши участь у створенні неймовірного 3D малюнка на центральній площі нашого кварталу», – зазначила мешканка кварталу, Тетяна Сидорчук.

Безпосередньо сам 3D малюнок зображений на центральній площі ЖК «Новопечерські Липки» і являє собою потік води, що бере свій початок з уже існуючого фонтану, і, лине каскадом водоспадів гірською прірвою через острівці, круті скелі і житлові будинки кварталу.

Понад 130 гостей свята змогли проявити себе в створенні цього арт-об’єкту, доповнивши малюнок різноманітними елементами.

Представники Книги рекордів України, які були присутні на літньому святі, зафіксували рекорд України, визнавши 3D малюнок у «Новопечерських Липках» найбільш масовим за кількістю осіб, які одночасно брали участь у його малюванні.

«Традиційне сімейне свято в кварталі відбулося в дивовижній і веселій атмосфері. Кожен зміг знайти розвагу на свій смак, взяти участь у різноманітних майстер-класах і навіть стати частиною історії України – взявши участь у встановленні нового рекорду по створенню 3D малюнка. Символічно, що новий рекорд зафіксований саме в кварталі, який вже протягом багатьох років тримає свій особистий рекорд – визнається кращим житловим комплексом Києва та України», – зазначив керівник відділу продажів ЖК« Новопечерські Липки», Віталій Мєдніков.

Завершилося сімейне свято запуском фонтанів на центральній площі кварталу під залпи хлопавок з конфетті.

Всі ті, хто пропустив урочисту частину, тепер можуть щодня насолодитися красою світломузичних фонтанів на центральній площі кварталу, разом з тим сфотографуватися на фоні неймовірного 3D малюнка і взяти участь у конкурсі!

Всі бажаючі мають сфотографуватися в період з 26 травня по 9 червня на центральній площі кварталу на тлі 3D зображення і розмістити фотографію в групі Новопечерські Липки: https://www.facebook.com/groups/novolipki.

Людина, чиє фото набере найбільшу кількість «лайків», отримає від кварталу Новопечерські Липки цінний подарунок.  

 

Назад
380442992001