«Новопечерські Липки» взяли участь в Art-kyiv сontemporary 2010

«Новопечерські Липки» взяли участь в Art-kyiv сontemporary 2010 «Новопечерські Липки» взяли участь в Art-kyiv сontemporary 2010 16.11.2010

8 листопада, «Мистецький Арсенал» вщент був заповнений політиками, журналістами, бізнесменами та цінителями вітчизняного і світового мистецтва – відкривався п’ятий ярмарок сучасного мистецтва Art-Kyiv сontemporary 2010.

Під час офіційного заходу відвідувачі змогли побачити музичні перформанси, медіа-інсталяції, кінетичні скульптури, живопис, світлові картини, а також взяти участь в презентації кінетичної скульптури «Перформанс».

Особливу увагу цінителів мистецтва привертав житловий квартал «Новопечерські Липки» – що світився яскравими вогнями та світловими променями багатоповерхових будинки в мініатюрі – виглядали, з одного боку, як яскрава і незвичайна світлова пляма на фоні стріт-арту, а з іншого боку, як унікальний експонат сучасного мистецтва.

Багато гостей міжнародного ярмарку Art-Kyiv contemporary, не лише фотографувалися на тлі незвичайного експоната, а і виявляли непідроблену цікавість до самого об’єкту, розповісти про всі переваги якого могли досвідчені співробітники офісу продажів.

Як відзначили в інвестіцийно-девелоперській компанії Ukrainian Development Partners, яка реалізує житловий квартал «Новопечерські Липки», брати участь в міжнародному арт-ярмарку Art-Kyiv – вже традиція.

Так, раніше компанія брала участь і підтримувала крупні заходи, в числі яких щорічний ярмарок Art-kyiv і Великий скульптурний салон – найбільш крупних проектах в українському сучасному мистецтві.

Назад
380442992001