«Новопечерські Липки» приймали міжнародну делегацію FIABCI

Міжнародна організація FIABCI, яка об’єднує фахівців з нерухомості у всьому світі, днями відвідала квартал “Новопечерські Липки” з метою познайомитися ближче з проектом, дізнатися про інвестиційні можливості і плани компанії-девелопера City One Development щодо подальшого розвитку проекту.

Презентація проекту пройшла в офісі продажів ЖК, безпосередньо біля макета проекту, де представлені вже побудовані черги кварталу, а також черги на етапі будівництва і проектування.

Гості, а це – міжнародні та вітчизняні експерти в сфері нерухомості, інвестиційні менеджери і власники девелоперського бізнесу, ознайомилися з розвиненою інфраструктурою кварталу, планувальними рішеннями і концептуальним стилем нової, 7 черги кварталу, яка зараз реалізується девелопером. Особливий інтерес викликав у відвідувачів формат проекту, який був закладений спочатку при проектуванні  – місто в місті, який дозволяє мешканцям сучасного мегаполісу реалізовувати всі свої потреби в рамках одного кварталу, економлячи свій час.

Варто зазначити, що візит організації FIABCI вже не перший в цьому році до компанії City One Development. Цього літа представники міжнародної трейд-місії FIABCI вже відвідали ще один проект компанії – житловий комплекс “Бульвар Фонтанів” для вивчення інвестиційних можливостей.

Назад
380442992001