«Новопечерські Липки» запрошують орендарів в «Lipskiy Дворик»

«Новопечерські Липки» запрошують орендарів в «Lipskiy Дворик» «Новопечерські Липки» запрошують орендарів в «Lipskiy Дворик» 30.01.2015

Інвестиційно-девелоперська компанія UDP приступила до відбору орендарів комерційних площ в торгово-розважальному комплексі «Lipskiy Дворик».

Нежитлові приміщення загальною площею понад 2300 м2, розташовані в новій будівлі на центральній площі кварталу бізнес-класу «Новопечерські Липки», в Печерському районі Києва.

За словами керівника відділу продажів ЖК «Новопечерські Липки», Віталія Мєднікова, основна ідея нового торгово-розважального комплексу в структурі кварталу – дати можливість мешканцям і гостям Новопечерських Липок добре і з користю проводити дозвілля разом з усіма членами родини.

Перший поверх ТРЦ «Lipskiy Дворик» відведено під зони торгівлі та відпочинку.

У фасадній частини будівлі, що виходить на центральну площу кварталу зі світломузичними фонтанами, розташується ресторан-кафе.

Другий поверх комплексу, за планами забудовника, буде заповнений розважальними та освітніми складовими, де дорослі і діти зможуть весело і з користю відпочивати і отримувати нові знання.

Вже зараз на першому поверсі ТРЦ «Lipskiy Дворик» працює офіс продажів кварталу «Новопечерські Липки».  

Назад
380442992001

0442992823