Новопечерські Липки презентували Leap Kids

Новопечерські Липки презентували Leap Kids Новопечерські Липки презентували Leap Kids 18.09.2015

Саме таку робочу назву має проект дитячого садка, який незабаром з’явиться на території кварталу.

16 вересня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» у рамках «Міжнародного експофоруму: Будівництво, Архітектура, Нерухомість» пройшов старт головного заходу – «Марафон проектів», на якому було представлено понад 50 проектів житлових і громадських будівель, а також об’єктів соціального призначення Києва та Київської області.

Провідні архітектори міста в режимі нон-стоп презентували аудиторії як вже реалізовані роботи, так і знайомили з проектами, будівництво яких планується в 2016-2018 роках.

Житловий квартал «Новопечерські Липки» був представлений на заході проектним бюро «БІП-ПМ» з унікальним проектом дитячого садочка Leap Kids . Даний садочок буде збудований на території кварталу, навпроти загальноосвітньої закладу «Новопечерська школа» – тим самим створюючи особливу ауру, у якій поєднаються дошкільні та шкільні навчальні концепції.

«Садочок – це унікальний інфраструктурний проект, своєрідна екосистема у місті Києві, адже крім інноваційної архітектури, у даному проекті передбачено використання сонячних батарей і конвекторів, утеплення будівлі буде здійснюватися за рахунок підігріву фасадів, а також буде реалізована практика застосування теплових насосів, які споживають геотермальну енергію», – зазначила представник проектного бюро "БІП-ПМ", Тетяна Григорова.

У свою чергу керівник відділу продажів ЖК «Новопечерські Липки», Віталій Мєдніков зазначив, що поява дитячого садка на території комплексу – дуже очікувана подія.

«Забудовник з самого початку потурбувався, аби квартал був з розвиненою інфраструктурою, в яку включені спортивні комплекси, зелені зони, ресторани, салони краси, школи та ігрові майданчики. Тому поява сучасного дитячого садка поруч з домом – один з необхідних та найочікуваніших компонентів для комфортного життя родин з маленькими дітьми, яких в кварталі з кожним роком стає все більше», – підкреслив Віталій Мєдніков.

Як зазначили в компанії UDP, яка виступає девелопером кварталу «Новопечерські Липки», після остаточного затвердження проекту, забудовник одразу почне будівництво дошкільного навчального закладу.

 

Назад
380442992001

0442992823