«Новопечерські Липки»: свято для дітей вдалося!

«Новопечерські Липки»: свято для дітей вдалося! «Новопечерські Липки»: свято для дітей вдалося! 20.09.2010

19 вересня 2010 року на території «Новопечерських Липок» пройшло свято присвячене дитячому відкриттю житлового кварталу, організоване інвестиційно-девелоперською компанією Ukrainian Development Partners.

У недільний сонячний день, на свято приїхала велика кількість дітей і батьків. Ведучі свята, домовий кварталу Новоліп Новоліпич і казкові герої з улюблених мультфільмів приготували для кожного маленького гостя безліч приємних розваг.

Як розповіла начальник служби маркетингу і продажів компанії Ukrainian Development Partners Олеся Романенко, 20 травня поточного року відбулося урочисте відкриття житлового кварталу «Новопечерські Липки», гостями якого стали дорослі і поважані люди.

«Вперше на ринку нерухомості столиці відкриття кварталу пройшло для його самих юних мешканців, а також їх мам, тат, бабусь і дідусів, – відзначила Олеся Романенко. – Часто нам, дорослим, не вистачає часу, щоб приділити увагу своїми дітям, пограти з ними і повеселитися. Дитяче відкриття «Новопечерських Липок» дозволило сім’ям провести сонячний день разом, дітям отримати купу позитивних емоцій, а їх батькам на один день повернутися в дитинство».

На алеях ландшафтного парку «Сади Світу» малюки перевтілювалися в моделей і вперше в своєму житті демонстрували дизайнерський одяг. У ігровій зоні всіх без виключення залучали до активних ігор на свіжому повітрі. В рамках свята серед різних вікових груп пройшли захоплюючі квести – хлоп’ята носилися по кварталу у пошуках захованого ключа від кварталу «Новопечерські Липки».

У творчих зонах під керівництвом професіоналів пройшли майстер-класи по малюванню і танцям. Для дітей і батьків по території «Новопечерських Липок» безупинно курсував екскурсійний потяг, який заїжджав в найтаємніші місця кварталу.

У зоні аквагриму досвідчені майстри всього за декілька хвилин допомагали перевтілюватися хлоп’ятам в кошенят, метеликів, тигрів, людин-павуків та інших звіряток і героїв, а їх батькам повернутися в країну дитинства.

У спеціальному шатрі гості свята могли підкріпити свої сили різноманітними стравами, після чого знову зануритися в світ веселощів і розваг. Найбільш активних дітей батьки насилу відривали від будинку конструкторів, надувних гірок і пружних батутів, щоб нагодувати або пригостити солодкою ватою і соком.

В розпал свята на великій сцені казковий чарівник показував хлоп’ятам чарівні фокуси і ділився азами магічного ремесла.

Спеціальним сюрпризом для гостей дитячого відкриття «Новопечерських Липок» став виступ лялькового театру і фіналістів конкурсу «Дитяче Євробачення».

Завершилося прекрасне свято урочистим розрізанням і поїдання торта у вигляді «Новопечерських Липок».

Назад
380442992001

0442992823