«Новопечерські Липки» підкорили Business Olimp Awards

«Новопечерські Липки» підкорили Business Olimp Awards «Новопечерські Липки» підкорили Business Olimp Awards 17.01.2013

Наприкінці 2012 року за рішенням Експертної Ради професійних премій Business Olimp Awards, житловий квартал «Новопечерські Липки», що реалізується інвестиційно-девелоперською компанією UDP, був нагороджений премією «Український Будівельний Олімп» в номінації «Комфортне елітне житло».

«Отримання всеукраїнської премії «Український Будівельний Олімп» – це висока нагорода професійної діяльності команди, підтвердження якості, успішності і затребуваності на ринку нерухомості кварталу «Новопечерські Липки». У той же час ми впевнені, що ця нагорода, в першу чергу, належить мешканцям кварталу», – зазначила керівник служби маркетингу і продажів житлового комплексу «Новопечерські Липки» Олеся Перчак.

Премія «Український Будівельний Олімп» заснована в 2005 р. за ініціативою професійних асоціацій будівельного комплексу. Лауреатами премії можуть стати підприємства будівельного комплексу, які є лідерами у своїй галузі та пройдуть двоетапний відбір: аналіз на підставі відповідних коефіцієнтів, показників динаміки розвитку, за оцінкою реноме компанії на підставі публікацій у ЗМІ, відгуків клієнтів, партнерів, інформації отриманої з відкритих джерел, а також за висновками Експертної Ради.

За словами керівника проекту Business Olimp Awards Анжели Зуєвої, основне завдання даної премії – відбір і заохочення кращих компаній вітчизняної економіки, які домоглися вагомих успіхів, стали творцями інноваційних продуктів або програм.

«Відбір на звання Лауреата професійних премій побудований таким чином, аби знайти саме ті компанії, які змогли чимось відзначитися у своїй діяльності, користуються повагою колег на ринку, показують гарну динаміку розвитку. Присуджена премія підтверджує надійність і стабільність компанії, а також високі стандарти якості реалізованих проектів житлових комплексів і бізнес-центрів », – підкреслила Анжела Зуєва.

Слід зазначити, що це не перша нагорода в «скарбничці» кварталу. ЖК «Новопечерські Липки» є фіналістом всеукраїнської премії Luxury Lifestyle Awards 2009/2010 в номінації елітна нерухомість/міська нерухомість. Квартал ставав кращим житловому комплексом 2010 р. на думку рейтингового видання «Гвардія» і не раз займав перші позиції в рейтингах журналу Building та інших спеціалізованих ЗМІ. Також двічі ставав «Кращим житловим комплексом України», за результатами всеукраїнського незалежного конкурсу житлової нерухомості «Житло-2010» і «Житло-2012».

Назад
380442992001

0442992823