Новопечерські Липки – переможець премії EEA Real Estate Awards 2015

Новопечерські Липки - переможець премії EEA Real Estate Awards 2015 Новопечерські Липки – переможець премії EEA Real Estate Awards 2015 27.11.2015

26 листопада в Києві в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулася урочиста церемонія нагородження кращих проектів у сфері нерухомості країн Східної Європи та Азії в рамках EEA Real Estate Forum & Projects Awards. Організатори заходу – Ukrainian Real Estate Club спільно з EuropaProperty.

EuropaProperty понад 10 років організовує такі заходи та, вперше в цьому році, проводить форум та нагородження переможців ринку нерухомості Східної Європи та Азії в Україні.

На премію були представлені десятки проектів ринку нерухомості Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану та України.

Журі, до складу якого входили керівники європейських консалтингових, девелоперських, інвестиційних, керуючих, юридичних компаній та архітектурних бюро, визначало переможців у п’яти номінаціях: проект року в офісній нерухомості; проект року в торговельній нерухомості; проект року в житловій нерухомості; проект року в готельної нерухомості; кращий проект регіону EEA (Східної Європи та Азії).

У сфері житлової нерухомості в номінації «Масштабні проекти квартальної забудови» переможцем був визнаний житловий квартал «Новопечерські Липки», розташований у Печерському районі Києва.

Як зазначив керівник відділу продажів ЖК «Новопечерські Липки», Віталій Мєдніков, квартал вперше був представлений в міжнародному конкурсі в рамках унікального галузевого заходу – Форуму у сфері нерухомості країн Східної Європи та Азії, на якому зібралася велика кількість зарубіжних гостей та експертів європейського ринку нерухомості.

«Приємною несподіванкою для нас стала перемога в номінації «Масштабні проекти квартальної забудови» у сфері житлової нерухомості. Визнання зарубіжних експертів і висока оцінка нашого кварталу – приємне продовження в ланцюжку перемог і досягнень кварталу, а також гідна оцінка роботи всієї команди компанії UDP над цим проектом, – зазначив В. Мєдніков. – Удвічі приємно усвідомлювати, що, незважаючи на складний час, який наразі переживає український ринок нерухомості, квартал «Новопечерські Липки» активно продовжує свій розвиток і щорічно підтверджує своє право називатися кращим житловим комплексом України », – підкреслив Віталій Мєдніков.  

Назад
380442992001

0442992823