“Новопечерські Липки” відзначили Масляну

“Новопечерські Липки” відзначили Масляну 15.03.2016

 З розмахом і веселощами пройшли святкові гуляння Масляної в столиці. Щоб від душі повеселитися і поїсти млинців, більшості киян довелося відправитися за місто в етнографічні комплекси і парки, де традиційно проходять ці гуляння.

А от мешканцям житлового кварталу «Новопечерські Липки» пощастило більше. Масляні святкування з веселими народними забавами, організовані компанією UDP, пройшли прямо у дворі. Понад 500 жителів і гостей кварталу зібралися тут, аби проводити зиму і зустріти довгоочікувану весну.

Здивувала подія і масштабними селфі-зонами, які органічно вплелися в загальну атмосферу свята. Кожна інсталяція символізувала появу нових послуг кварталу, зокрема цілодобовий Консьєрж Сервіс від міжнародної компанії (який безкоштовно виконає будь-який ваш запит – від доставки страв до організації запрошень на премію «Оскар»), презентації дитячого садка нового еко-формату LeapKids, який включає прогресивну дошкільну освіту з використанням 3D технологій навчання, 12 тематичних майданчиків для розвитку дитини, і відкриває випускникам садка двері будь-якої школи столиці.

«Цей дитячий садок є складовою частиною 5 черги будівництва, – зазначив керівник відділу продажів «Новопечерські Липки» Віталій Мєдніков. – Квартири цієї черги вже користуються підвищеним попитом, оскільки входять в абсолютно новий формат нерухомості – кондомініум, що включає власну територію, лаунж-зону і відкритий басейн».

Для ринку столиці це новий формат нерухомості, однак, широко поширений в Америці і Канаді. Кондомініум – це новий рівень якості в обслуговуванні, ще більше комфорту і переваг, а для власників квартир – більш ліквідне житло в рамках кварталу «Новопечерські Липки».

За словами Віталія Мєднікова, не дивлячись на святковий зимовий період, офіс продажів уклав на 37% більше договорів намірів на апартаменти в кондомініумі, ніж планували. За його словами, квартири п’ятої черги (а це понад 300 квартир в трьох будинках) на сьогодні мають найпривабливішу інвестиційну ціну від $ 2100 за м2, але з квітня їх вартість подорожчає.

До Масниці так само було приурочено відкриття агентства нерухомості «Новопечерських Липок», в якому крім придбання нерухомості від забудовника, покупці зможуть підібрати собі об’єкти на вторинному ринку, орендувати квартири та нежитлові приміщення в кварталі або придбати квартири з якісним ремонтів «під ключ».

Масляна з танцями, піснями, іграми і, безсумнівно, – смачними млинцями, залишила самі добрі враження у жителів і гостей кварталу.

«Ми живемо тут вже другий рік, і кожен раз все більше переконуємося, що потрапили у велику сім’ю. Всі ці нововведення кварталу дозволяють нам економити купу часу і пишатися місцем, в якому живемо. Ось я, якщо чесно, з маленькою дитиною не змогла б сьогодні вирватися за місто на святкування, хоч старший син дуже просив. А тут справжнє свято прямо у мене на подвір’ї, хіба не диво? Ми з дітками в захваті», – поділилася враженнями мешканка містечка Олександра Пасічник.

Назад
380442992001

0442992823