«Новопечерськие Липки» офіційно відкриті!

«Новопечерськие Липки» офіційно відкриті! У Печерському районі столиці з’явилася нова пам’ятка – житловий квартал бізнес-класу «Новопечерські Липки», офіційне відкриття якого відбулося 20 травня 2010 року.

В урочистому заході взяло участь багато почесних гостей, серед яких: представники міської і державної виконавчої влади, політики, бізнесмени, представники провідних ЗМІ, діячі шоу-бізнесу і жителі кварталу.

Сама концепція заходу – «Місто Майбутнього», вибрана не випадково.

На сьогоднішній день «Новопечерські Липки» – єдиний в столиці житловий квартал такого масштабу, який істотно відрізняється від всіх об’єктів представлених на ринку, як величиною, так і своєю наповненістю.

Житловий квартал розташований у Печерському районі Києва, в межах вулиць Підвисоцького, Кіквідзе, Драгомирова, і бульвару Дружби Народів. Складається з 4 двосекційних будинків, а також ексклюзивного клубного будинку «Апартамент Хаус». На верхніх поверхах будинків розташовані пентхауси з великими відкритими терасами і неповторними видовими характеристиками.

Родзинкою кварталу став, створений співробітниками Національного Ботанічного саду ім. М.М.Гришко НАН України, унікальний ландшафтний парк «Сади світу», в якому представлені всілякі колекції дерев, чагарників і квіткових культур, характерні певним регіонам світу. Зокрема, жителі «Новопечерських Липок» прогулюватимуться в японському саду, французькому і архітектурному парках, які незмінно стануть улюбленими місцями відпочинку і проведення дозвілля.

Девелопером унікального кварталу є інвестиційно-девелоперська компанія Ukrainian Development Partners. За словами заступника керівника проекту житлового кварталу «Новопечерські Липки» Ореста Машталяра, офіційне відкриття I черги кварталу є свідоцтвом благополуччя компанії що реалізовує проект, високому професіоналізму команди, можливості брати на себе зобов’язання і гарантовано їх виконувати.

Безпосередньо само офіційне відкриття кварталу відбулося в рамках тематики футуристичного стилю з великою кількістю світла, декорацій і оформленням в стилі high-tech.

Кожен гість мав можливість ознайомитися і оцінити всі переваги проживання в «Новопечерських Липках», відвідавши три різних шоу-рума, в яких дизайнери салону інтер’єрів «Лінія Деко» втілили свої самі найкращі ідеї, створивши ексклюзивні проекти квартир.

Як відзначила начальник служби маркетингу і продажів компанії Ukrainian Development Partners Олеся Романенко, відкриття мебльованих квартир «під ключ», стало ще одним акордом в представленій компанією лінійці житла.

Особливу родзинку і радість до торжества внесли компанії-партнери, які під час офіційного відкриття ЖК «Новопечерськие Липки» надали приємні і коштовні дарунки.

Так, під час лотереї серед учасників заходу були розіграні: поїздка до Риму, надана компанією Leading Hotels of the world; галла-вечеря в ресторані «Старе Запоріжжя»; майстер-клас гри в гольф від Київ Гольф Клубу; сучасний миючий пилосос від інтернет порталу «Техногарант»; сервіз з найтоншого фарфору ручної роботи від France Glass; дизайнерське крісло від салону меблів Domus; магазин Linens, що є ексклюзивним представником в Україні марки Pierre Cardin, надав набір рушників і халат; ТМ Bosch – пральну машину, а ТМ Gorenje – духову шафу і варильну поверхню.

Завершилося урочисте відкриття житлового кварталу «Новопечерські Липки» грандіозним виступом співачки з бешенною енергетикою і вокалом – Джамали, та святковим парадом фейєрверків.

Як відзначив Орест Машталяр, офіційне відкриття I черги кварталу послужило відправною крапкою до подальшої реалізації цього унікального проекту. Так, в даний момент вже приступили до будівництва II черги.

В рамках її реалізації, будуть втілені в життя ультрасучасний Центр дитячої творчості, який сприятиме розвитку творчих і індивідуальних здібностей дітей, сучасний фітнес і SPA центр, 3 житлових будигнки і школа міжнародного оператора.

Назад
380442992001