«Новопечерські Липки» – кращий житловий комплекс України 2010 року!

«Новопечерські Липки» - кращий житловий комплекс України 2010 року! «Новопечерські Липки» – кращий житловий комплекс України 2010 року! 25.02.2011

З 23 по 26 лютого за підтримки Української Будівельної Асоціації, Мінрегіонбуду, Земельного союзу України і консалтингової компанії «РеалЕкспо», відбувся третій всеукраїнський незалежний конкурс житлової нерухомості «Житло-2010».

Інвестиційно-девелоперська компанія Ukrainian Development Partners представила на конкурс житловий квартал «Новопечерські Липки», що знаходиться в Печерському районі Києва, відкриття якого відбулося в травні 2010 року.

На думку експертного журі конкурсу, в яке увійшли заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування, житлово-комунального господарства і регіональної політики ВРУ Юрій Сербін, Голова Ради директорів УБА Лев Парцхаладзе, Президент Асоціації «Земельний союз України» Андрій Кошиль, Президент Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України Сергій Злидень, Гендиректор інституту «Міськцивільпроект» Євген Лішанський і директор консалтингової компанії «РеалЕкспо» Віктор Коваленко, – житловий квартал «Новопечерські Липки» був відзначений найвищою винагородою в номінації «Кращий житловий комплекс України 2010 року»!

Нагадаємо, що це не перша перемога житлового кварталу в престижних конкурсах і виставках. Так, ЖК «Новопечерські Липки» входить в трійку найкращих об’єктів елітною/міської нерухомості за результатами всеукраїнської премії Luxury Lifestyle Awards 2009/2010 рр. У 2010 році, на думку рейтингового видання «Гвардія» та інших спеціалізованих ЗМІ, був визнаний кращим житловим комплексом 2010р.

«Кожна нова нагорода – це додатковий стимул для компанії UDP, її подальшого розвитку і зростання, – відзначила начальник служби маркетингу і продажів компанії Ukrainian Development Partners Олеся Романенко. – Визнання експертів ринку, а також наших клієнтів і жителів «Новопечерських Липок» – найбільша винагорода за нашу роботу».

Назад
380442992001

0442992823