«НОВОПЕЧЕРСЬКІ ЛИПКИ» ЯК НОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Президент компанії City One Development, який є співінвестором і девелопером кращого в Україні житлового комплексу бізнес-класу, Валерій Кодецький про те, як успішно реалізовані на практиці принципи нового урбанізму створюють нові стандарти якості і перетворюють життя людей.

«Усе почалося з того, коли я, озирнувшись, не побачив автомобіля своєї мрії і вирішив сконструювати його сам», – так описав свою кар’єру знаменитий конструктор Фердинанд Порше, чиї машини і досі вважаються  еталонними. Схожі амбіції стали двигуном і нашої діяльності. Адже у житті кожного забудовника настає момент, коли мало бути просто будівельником чергової сотні тисяч квадратних метрів. Він мріє стати девелопером, який розглядає свій проект як еволюціонуючий організм, що став місцем життя для багатьох людей. І у цей момент на передній план виходять компетенції і цінності компанії, яка бере на себе відповідальність за забезпечення якості цього середовища для життя.

Для девелоперської компанії повного циклу City One Development передові урбаністичні рішення є обов’язковим стандартом в усіх сферах діяльності, мета якої – створення унікальних для нашого ринку продуктів, сервісів та послуг. Тому використання у своїй проектній, будівельній та управлінській діяльності принципів найсучаснішої концепції містобудування – нового урбанізму – стало для нас ключем до успіху.

Як же ця філософія «міста для людей», реалізована Вами у ЖК «Новопечерські Липки» у партнерстві із компанією UDP, змінює спосіб життя її резидентів?

Акцент на ​​якості архітектури та міського планування

Для нас головна цінність та міра усіх речей – людина, її фізичний, практичний та емоційний комфорт. Тому ми відмовилися від дискредитованої роками концепції спального району, згідно з якою мешканець мегаполісу проводить вдома лише кілька годин вночі, а потім знову пірнає із головою у шалений трафік для того, щоб дістатися до роботи чи відпочити. Ми створили простір однаково зручний для життя, роботи і відпочинку, доброзичливий для дітей і дорослих, літніх людей та людей із обмеженими можливостями – увесь комплекс наших інновацій та високих технологій працює задля забезпечення комфорту людини. Тому реалізація проекту почалася із архітектурного планування, яке можна порівняти із генною інженерією, коли у результаті ретельного відбору із залученням психологів і урбаністів були реалізовані кращі ідеї і принципи. Акцент на естетиці і красі, відмова від величезних «мурашників» на користь масштабу, який відповідає людині – усе це формує у резидентів «Новопечерських Липок» унікальне «почуття місця». Досягається воно за рахунок змішування традиційних функцій міста та максимальної різноманітності – тисячі українців і представників інших країн живуть у наших  будинках і орендують для бізнесу різноманітну комерційну нерухомість, займаються спортом у фітнес-клубі преміум-класу і навчаються у навчальних закладах. Таке змішане зонування mixed-use дозволяє розвивати квартал комплексно, фокусуючись на найдрібніших нюансах комфортного життя.

Принцип сусідства

Пріоритет безпеки реалізується не тільки за рахунок використання екологічних будівельних та оздоблювальних матеріалів, зелених технологій будівництва, а й орієнтацією на поступове перетворення міста автомобільного у місто пішохідне. Безумовно, ми не прагнемо обмежити права автовласників – до їхніх послуг розвинена транспортна мережа всередині кварталу і зручні під’їзди, сучасні підземні паркувальні комплекси та гостьові паркінги. Однак, ми хочемо, щоб наші мешканці могли дістатися до будь-якого потрібного їм місця пішки або на велосипеді за 10-15 хвилин. Зручні переходи та тротуари, що потопають у зелені, мережа взаємопов’язаних вулиць і висока якість пішохідної мережі, велодоріжки і «зелена» інфраструктура, гармонійно доповнюють «сіру» інфраструктуру будівель – усе це ознаки пішохідного району, в якому приємно гуляти і спілкуватися, вести здоровий спосіб життя.

Особливу роль відіграють громадські простори – широкі площі з фонтанами, спортивні майданчики, променади з ресторанами і кафе, відділеннями банків і магазинами, що стають епіцентрами соціального життя. Не випадково тут склалися власні традиції святкування урочистостей, які надають способу життя мешканців «Новопечерських Липок» ексклюзивності.

Пріоритет якості життя

Сприйняття міста як зручного «механізму для життя» неможливе без створення розвиненої інфраструктури сервісів, що утворює особливу екосистему. Власна компанія з управління та житлової експлуатації «Новосервіс» бере на себе усі побутові питання – від прибирання і озеленення до обслуговування інженерних мереж та цілодобової диспетчерської служби.

Безпека мешканців забезпечується не тільки фізичною охороною, а й відеоспостереженням і контролем доступу. Тому дітей можна відправляти без супроводу не тільки на дитячий майданчик у дворі, але й до школи. Доречі, дитячі навчальні заклади на території ЖК чи то Новопечерська школа, чи то Британська Міжнародна школа, чи то Перша українська тенісна академія UTA або дитячий центр Sweet kids, мають статус кращих у місті. Особливе місце серед них займає Академія Щастя  LeapKids –унікальний за своїм форматом дитячий садок, чия програма відповідає усім вимогам сучасної освіти та кращим світовим методикам розвитку дошкільнят. Реалізований тут екоформат – від використання екопродуктів для харчування до застосування усього спектру цифрових технологій «розумний будинок», у тому числі енергоефективність – підтверджують сповідування компанією City One Development принципів сталого розвитку. Тому ми упевнені, що і в 2019 році, і в майбутньому на нас чекає успіх, адже ЖК «Новопечерські Липки» – це не тільки ексклюзивна якість життя, але і живий простір ідей, які збагачують, мотивують і надихають на нові звершення і перемоги.

Інформація про Валерія Кодецького на сайті Вікіпедії

Назад
380442992001