«Новопечерські Липки» дарують жителям сучасну бездротову систему безпеки

 

«Новопечерські Липки» дарують жителям сучасну бездротову систему безпеки «Новопечерські Липки» дарують жителям сучасну бездротову систему безпеки 14.08.2017

«Новопечерські Липки» – найбільший в Україні комплекс квартальної забудови, який реалізований з розумінням, що саме необхідно сучасному жителю.

Тут знають потреби своїх мешканців в якісному інфраструктурному наповненні, екологічних складових, створюють сучасні ландшафтні зелені прогулянкові зони тощо.

«У той же час ми розуміємо, що однією зі складових комфортного життя, є система безпеки, – зазначає керівник відділу продажів «Новопечерські Липки» Віталій Мєдніков. – Для того щоб посилити контроль-доступ до свого помешкання, житловий квартал «Новопечерські Липки» дарує своїм мешканцям можливість безкоштовної установки сучасної бездротової домофонної системи безпеки».

Сучасна бездротова система безпеки від кварталу «Новопечерські Липки» це: – Ніяких дротів і додаткових монтажних робіт – система побудована на базі IP-технології, а доступ абонентів до системи здійснюється за допомогою бездротового зв’язку заснованого на стандарті Wi-Fi. – Можливість бути завжди на зв’язку з консьєржем і контролювати за допомогою абонентського терміналу, оснащеного сенсорним дисплеєм, камерою і мікрофоном, доступ гостей до свого житла. – Простота установки і користування – термінал підключається до електричної мережі і готовий до використання в будь-якій точці квартири. – Завдяки вбудованій відеокамері у вас завжди є можливість знати і бачити, хто саме прийшов до вас в гості і приймати рішення про допуск/недопуск гостей в свою квартиру.

Аби скористатися безкоштовним встановленням бездротової домофонної системи безпеки від ЖК «Новопечерські Липки», вам необхідно залишити заявку із зазначенням дому та номера квартири в КУЖЕ «Новосервіс» за адресою: вул. Драгомирова, 16 або за телефоном 044 596 18 00.

Заявки приймаються включно до 15 вересня 2017 р.

Назад