«НОВОПЕЧЕРСЬКІ ЛИПКИ» – НАЙКРАЩЕ МІСЦЕ ДЛЯ ВАШОГО КОМФОРТНОГО ТА БЕЗПЕЧНОГО ЖИТТЯ

Квартал бізнес-класу «Новопечерські Липки» – флагманський проєкт комплексної забудови у Києві і перший, створений в концепції «місто в місті».

Будівництво кварталу розпочалось у 2007 р. і, попри всі зовнішні виклики, економічні кризи та коронавірус – девелопер кварталу компанія City One Development в партнерстві з UDP – виконує зобов’язання перед своїми клієнтами.

Навіть з початком повномасштабної війни, вже в квітні 2022 р. девелопер один з перших поновив активне будівництво ЖК «Новопечерські Липки», а офіс продажу приймав клієнтів та працював у звичному режимі.

На території кварталу, що займає 25 га, вже побудовано 6 черг, 23 будинки, 2 школи (British International School та Новопечерська школа), дитячий садок «Академія щастя Leapkids», тенісна академія UTA, спортивно-оздоровчий комплекс Gymmaxx, ландшафтний парк «Сади світу» та відкритий басейн!

Квартал розвивається, змінюється, будується та оновлюється. Сьогодні тут проживає понад 8 000 щасливих сімей. Власний парк та зелені алеї для прогулянок, торгівельні, розважальні, спортивні, освітні об’єкти та ще понад 140 об’єктів інфраструктури надають можливість мешканцям не залишати меж комплексу.

Охоронні пости, понад 900 камер спостереження, цілодобове патрулювання території кварталу та підземні паркінги під кожним будинком, що слугують укриттям, – забезпечують високий рівень безпеки всіх мешканців.

«Новопечерські Липки» – справжнє «місто в місті», яке створене, щоб наповнити сучасну столицю України новітньою міською екосистемою, в центрі якої є людина та її потреби. Тут можна жити, вчитись, розвиватись та відпочивати людям будь-якого віку!

Зараз City One Development активно будує 7 та 8 черги кварталу, які вже в наступному році приймуть у свої оселі власників престижної столичної нерухомості.

7 черга спроектована у форматі mixed-use і складається із чотирьох будинків (проєктні номери 1,2,3,4), висотністю 20-24 поверхи, 581 квартири та підземного паркінгу на 464 машиномісця. Особливістю 7-ї черги є інноваційне рішення в підземному паркінгу. Він з природним освітленням у вигляді скляних колб, в яких будуть рости справжні дерева і виходити з паркінгу на прогулянкову зону.

З верхніх поверхів відкривається неймовірний вид на діловий центр Києва, ботанічний сад, Дніпро.

Вартість квартир у майже готових будинках 7-ї черги – від $2700 за м2 (оплата в гривні по курсу НБУ). Завершення будівництва 7-ї черги заплановано на II квартал наступного року.

8 черга спроектована також в форматі mixed-use, а її особливістю є інноваційне рішення з облаштування пішохідної зони, де окрім затишного зеленого парку з’являться підвісні пішохідні мости, які будуть інтегровані в існуючий ландшафт і з’єднають між собою нову та існуючі черги кварталу.

8 черга кварталу це – 5 будинків (проектні номери 5,6,7,8,9) висотністю 16-24 поверхи, 742 квартири з сучасними планувальними рішеннями і видовими терасами на останніх поверхах та велика прогулянкова паркова зона.

Вартість квартир у будинках 8-ї черги – від $2650 за м2 (оплата в гривні по курсу НБУ). Завершити будівництво трьох будинків 8 черги (5, 6, 9) планується у 4 кварталі  наступного року.

Для зручності покупців діє програма з придбання нерухомості на виплату від забудовника, з початковим внеском від 20% і терміном до двох років.

Телефонуйте до офісу продажів житлового кварталу «Новопечерські Липки» та обирайте ту квартиру, яка підійде саме вам!

Назад
380442992001

0442992823