Новини з будмайданчика 7 черги

Інвестиційно-девелоперська компанія City One Development та UDP девелоперська компанія продовжують будівництво 7-ої черги (проєктні номери будинків 1, 2, 3, 4) житлового кварталу «Новопечерські Липки».

За минулий місяць сталися наступні зміни:

-Будинок №1. Повністю завершено монолітний каркас 20-ти поверхового будинку. Йдуть роботи по кладці зовнішніх і внутрішніх цегляних стін на рівні 15-17-го поверхів. Проводиться монтаж направляючих для облаштування утеплення, гідроізоляції будинку і навісного вентильованого фасаду. Розпочато роботи по установці алюмінієвих віконних профілів і блоків.

-Будинок №2. Моноліт будівлі «підріс» до 16-го поверху, ведуться подальші роботи зі зведення каркаса будівлі, а також триває кладка цегляних стін на рівні 11-12-го поверхів.

-Будинок №3. Монолітний каркас піднявся до 16-го поверху, йдуть роботи з будівництва моноліту 17-го поверху і кладці цегляних стін на рівні 12-13-го поверхів.

-Будинок №4. Завершена кладка внутрішніх і зовнішніх цегляних стін. Продовжується монтаж направляючих для облаштування утеплення і гідроізоляції будинку та навісного вентильованого фасаду. Триває скління вікон блоками з алюмінієвого профілю на рівні 15 поверху.

Планове завершення будівництва 7-ї черги – I квартал 2022 року.

Більше фото з будівельного майданчику 7 черги дивіться у нашому традиційному фотозвіті у розділі Хід будівництва або в нашому відеозвіті

Назад
380442992001