Розпочато продаж будинку клубного формату №9

Девелоперська компанія City One Development в партнерстві з компанією UDP приступили до реалізації будинку клубного формату №9.

Житловий будинок (проектний №9), розміщений в самому серці побудованого житлового кварталу «Новопечерські Липки» є продовженням квартальної забудови житлового кварталу.

Загальна площа нового будинку – 12 853 м2, кількість квартир -73, загальною площею 7 845 м2, висотність – 16 поверхів, загальна площа підземного паркінгу – 3000 м2.

Новий будинок поєднує в собі камерну атмосферу, інноваційні технології, використання природних матеріалів, нові інженерні ідеї, сучасні архітектурні рішення, професійний досвід архітекторів та забудовника.

У будинку клубного формату №9 буде все для комфортного проживання: жителі отримають цілодобовий покращений пакет сервісних послуг: цілодобово консьєрж, сантехнік, електрик, помічник по дому та ін.
Цілодобова система охорони, контроль доступу до парадного, доступ з квартири до камер відеоспостереження вхідної групи, холу і паркінгу, цілодобове патрулювання території кварталу – дозволять зробити проживання тут безпечним і комфортним.

«З 25 червня розпочинається офіційний старт продажів нового будинку клубного формату №9, – зазначає керівник служби продажів ЖК «Новопечерські Липки» Віталій Мєдніков. – Придбання квартири в ньому – найкраща капіталізація ваших інвестицій і ліквідна нерухомість, яка ніколи не втратить в ціні. Репутація компаній-девелоперів – City One Development і UDP – дозволяють гарантувати безпеку ваших інвестицій, адже на рахунку компаній вже 23 готових будинки в кварталі “Новопечерські Липки”, в яких живуть близько 3000 щасливих сімей»!

У покупців є можливість придбати обрану нерухомість по інвестиційно привабливій ціні – від $3200 за м2. Для зручності діє програма з придбання нерухомості на виплату від забудовника з початковим внеском 20% і терміном до двох років.

Завершити будівництво будинку клубного формату №9 планується в II кварталі 2023 року.

Назад
380442992001

0442992823