Карантинні заходи від City One Development

Турбуючись про безпеку та здоров’я мешканців комплексів, в компанії докладають максимум зусиль, щоб убезпечити людей та звезти до мінімуму шляхи зараження коронавірусною хворобою на територіях ЖК.

Cлідуючи порадам МОЗ та ВОЗ, а також розпорядженням Кабінету Міністрів України, обслуговуюча компанія КУЖЕ «Новосервіс», що здійснює комплекс сервісних послуг в  житлових проектах компанії City One Development протягом карантину на постійній основі реалізовує  наступні заходи в ЖК «Новопечерські Липки», «Бульвар Фонтанів», «Святобор»:

– В повному обсязі планових та позапланових заходів здійснюється дезінфекції доріг, тротуарів, ліфтів, під’їздів,сходових клітин, прибудинкової території, пожежних сходів, центральних холів будинків та дитячих майданчиків комплексу.

– Всі під’їзди забезпечені засобами дезінфекції, а працівники обслуговуючої компанії необхідним захисним одягом та масками.

– Посилене інформування  мешканців ЖК про комплекс індивідуальних заходів безпеки та необхідності дотримання персональної гігієни.

Наразі спеціалістами  компанії «Новосервіс» проводяться планові весняні роботи по аерації клумб, зелених зон та алей на територіях проектів. Інженерний склад компанії «Новосервіс» готується до запуску фонтанів. Усі послуги з утримання будинків та прибудинкової території надаються в повному обсязі, щоб забезпечити звичний ритм життя мешканцям ЖК.

Назад
380442992001