Галерея «NEBO» запрошує зустрітися «В дорозі»

Галерея «NEBO» запрошує зустрітися «В дорозі» Галерея «NEBO» запрошує зустрітися «В дорозі» 06.12.2010

Саме так називається нова виставка російської художниці, члена союзу художників Росії – Катерини Севергиної.

З роботами майстра пензля можна ознайомитися з 9 грудня 2010 року по 15 січня 2011 року в Арт-галереї «NEBO», що в житловому кварталі «Новопечерські Липки».

Катерина Севергина працює переважно в жанрі живописного портрету, а в пейзажних творах особливо яскраво розкриває ліричну сторону свого дарування. Серед відомих людей, яким вона малювала портрети – Євген Євтушенко, Тихон Хренніков, Леонід Бородін…

Як відзначають критики: «Живопис Катерини Севергиної відрізняється тонким відчуттям кольору та умінням передати настрій змальовуваного мотиву».

Мистецтвознавці вторять: «На її картинах змальовано життя. Саме таке, яким воно є насправді, і як розуміє його художниця. Вони реалістичні, і в цьому їх головне достоїнство».

У той же час сама Катерина говорить, що якщо пам’ятаєш про те, що життя – це самий безцінний дар, то і навколишній світ завжди радуватиме новими враженнями, цікавими справами, хорошими людьми. «І якщо комусь мої роботи допомагають відчути красу цього світу, то, значить, я на правильній дорозі», – говорить художниця.

Запрошуємо вас поринути в світ нових фарб і відчути смак життя в арт-галереї «NEBO», в житловому кварталі «Новопечерськы Липки»!

Назад
380442992001