Галерея «NEBO» представляє виставку «Із Заходу на Схід»

Галерея «NEBO» представляє виставку «Із Заходу на Схід» Галерея «NEBO» представляє виставку «Із Заходу на Схід» 11.05.2011

Саме так називається персональна виставка чудового творця, члена союзу художників Росії – Вікторії Харченко.

Унікальні полотна молодого і дуже талановитого майстра пензля, виконані в різних художніх жанрах: портрет, натюрморт, пейзаж, тематичні картини… На кожній з них ви побачите частинку свого життя, сьогодення, майбутнього і минулого.

«Її картини заставляють задуматися, трохи посумувати, посміхнутися сонячному дню, але, поза сумнівом, нікого не залишать байдужим», – говорять критики.

Щирі, глибокі, пронизливі, світлі і легкі, немов шовк, картини Вікторії Харченко продовжують кращі традиції російського класичного мистецтва.

Роботи майстра використовуються як методичні зразки в академіях Витончених Мистецтв Лондона і Барселони. Широко представлені в галереях і приватних колекціях Росії, Китаю, Іспанії, США, Канади, Данії і Кореї.

Офіційне відкриття виставки відбудеться 26 травня 2011 року під музичний супровід Макет і Ко.

Насолодитися неповторним живописом, поринути в світ тепла і дитячих спогадів, можна з 26 травня по 11 червня 2011 року в Арт-галереї «NEBO», розташованій в житловому кварталі «Новопечерські Липки» за адресою: вул. Драгомирова, 14.

Назад
380442992001

0442992823