Галерея NEBO представляє українського Ван Гога

Галерея NEBO представляє українського Ван Гога Галерея NEBO представляє українського Ван Гога 17.03.2011

З 24 березня по 20 квітня 2011 року в Арт-галереї «NEBO», розташованій в житловому кварталі «Новопечерські Липки», відбудеться виставка видатного українського художника 20-го століття Андрія Івановича Петрика.

Його картини повні світла, тепла, доброти, ніжності і несуть людям відчуття радості й оптимізму, не дивлячись на те, що життя художника було важким і багато в чому трагічним.

Галерея NEBO запрошує поринути в незабутній світ живописних полотен Андрія Петрика на виставці «Справжню ніжність не сплутаєш».

Експозиція налічує більше 40 робіт з видами подільського краю, каньйонів Дністра і Серета, околицями Теребовлі і Микуленців. Багато його робіт увійшли до складів музейних експозицій України, а також зберігаються в приватних колекціях вітчизняних і зарубіжних цінителів мистецтва і живопису.

За словами мистецтвознавців, творчість Андрія Петрика наскрізь просочена імпресіонізмом і постімпресіонізмом, що і відрізняло його від всіх інших творців того часу.

«Український Ван Гог» – саме так заслужено називав Андрія Петрика скульптор Іван Мердак, і так його називають всі, хто хоч раз побачив творчість цього майстра пензля.

Запрошуємо і Вас поринути у всесвіт світла, тепла, доброту і ніжності в арт-галереї «NEBO», що в житловому кварталі «Новопечерські Липки»!

Назад
380442992001