Футбольний інь та янь

Футбольний інь та янь Футбольний інь та янь 19.10.2010

18 жовтня на території житлового кварталу «Новопечерські Липки» пройшов товариський матч між чоловічою командою інвестиційно-девелоперської компанії Ukrainian Development Partners (UDP) і багатократним чемпіоном України – жіночою збірною ФК «БІЛИЧАНКА-НПУ».

Почався матч вельми несподівано: господарі майданчика, у вітальному рукостисканні вручили суперницям по букету квітів та подарунку, і лише після цього приступили до активних дій на полі.

Не дивлячись на, здавалося б, нерівні сили, першим не встояв воротар ФК «БІЛИЧАНКА-НПУ», пропустивши перший м’яч в свої ворота.

Проте, дівчата не звикли програвати і вже протягом наступних п’яти хвилин зрівняли рахунок, тріумфально забивши м’яч у ворота збірної UDP.

Запекла боротьба, атака за атакою, гол за голом, завершилися перемогою з рахунком 9:7, на користь збірної команди інвестиційно-девелоперської компанії Ukrainian Development Partners.

Як відзначила капітан ФК «БІЛИЧАНКА-НПУ» Юлія Форсюк, перемога суперникам дісталася не просто, адже багато чоловіків вперше побачили справжню жіночу команду по міні-футболу і були здивовані підготовкою і технікою гри.

«Нам було не соромно програти суперникам-чоловікам і отримати такий позитивний досвід. З іншого боку, ми знаємо, що якби грали з жіночою командою – перемога була б за нами», – підсумувала Юлія Форсюк.

Кожен з гравців отримав море позитивних емоцій, а прощаючись, виразив надію на повторну зустріч в матчі-реванші.799fS3x1

Назад
380442992001