МЕНЮ
Єдиний офіс продажів: тільки реальні об’єкти в продажу та оренді

Офіс продажу  «Новопечерські Липки» більше трьох років тому розширив спектр надаваних для клієнтів послуг – крім придбання нерухомості від забудовника на первинному ринку, покупці змогли скористатися послугами з підбору об’єктів на вторинному ринку, а також оренді квартир, нежитлових приміщень і паркінгів у кварталі «Новопечерські Липки ».

За цей період близько 90% всіх угод, що відбуваються з нерухомістю в кварталі, припадає на угоди безпосередньо в офісі продажів. Цьому сприяють висока кількість візитів в офіс продажів (щодня новими є 2-3 відвідувача), а також можливість клієнтам скористатися пакетною пропозицією інвестування в первинний ринок з подальшим перепродажем даних об’єктів офісом продажу в майбутньому.

«За минулий період ми переконалися, що зробили правильну ставку на реалізацію всіх типів нерухомості в єдиному офісі продажів – це дозволяє покупцям отримувати реальну і адекватну цінову пропозицію на реалізуємі об’єкти первинного і вторинного ринку в кварталі, – відзначає маркетолог кварталу « Новопечерські Липки », Дмитро Новіков . – Ми гарантуємо нашим клієнтам тільки реальні об’єкти нерухомості в продажу та з оренди, як від забудовника, так і від власників в ЖК «Новопечерські Липки», тому покупцеві досить вибрати той варіант, який максимально відповідає його побажанням і індивідуальним потребам ».

На сьогоднішній день офіс продажів пропонує більше 300 об’єктів нерухомості:

– Нерухомість в будинках що зводяться  від забудовника;

– Квартири на вторинному ринку від реальних власників;

– Квартири з якісним ремонтом;

– Оренда квартир і нежитлових приміщень;

– Продаж і оренда паркомісць.

Обрати квартиру від забудовника на первинному ринку

Обрати квартиру с ремонтом від агентства нерухомості «Новопечерські Липки»

Оренда квартир

Назад