Експлуатацією та управлінням ЖК «Новопечерські Липки» буде займатися власна сервісна служба

Експлуатацією та управлінням ЖК «Новопечерські Липки» буде займатися власна сервісна служба Експлуатацією та управлінням ЖК «Новопечерські Липки» буде займатися власна сервісна служба 27.08.2010

ТОВ «Компанія з управління та житлової експлуатації «Новосервіс» вже приступила до обслуговування першої черги житлового кварталу «Новопечерські Липки», офіційне відкриття якого відбулося в травні 2010 року.

Експлуатаційна компанія «Новосервіс» надає повний спектр послуг з управління житловим кварталом: прибирання території, вивіз сміття, організація і функціонування служб охорони, робота по впорядкуванню і озелененню суспільної території, профілактика і обслуговування комунікаційних мереж та інше.

Як відзначають фахівці інвестиційно-девелоперської компанії Ukrainian Development Partners, рішення про створення власної експлуатаційної служби було ухвалене ще на етапі проектування ЖК «Новопечерські Липки».

«Власна компанія по управлінню і експлуатації житлових об’єктів – це абсолютно інший рівень обслуговування і турботи про мешканців, що дозволяє забезпечувати якісніший сервіс і підхід до кожного жителя кварталу, – говорить заступник керівника проекту «Новопечерські Липки» Орест Машталяр. – Крім того, створюючи власну компанію по експлуатації житлового кварталу, нами рухало бажання надовго зберегти високу якість будинків і допомогти кожному жителеві отримати максимум комфорту і задоволення від проживання в «Новопечерських Липках».

Назад
380442992001

0442992823