Експлуатацією та управлінням ЖК «Новопечерські Липки» буде займатися власна сервісна служба

Експлуатацією та управлінням ЖК «Новопечерські Липки» буде займатися власна сервісна служба ТОВ «Компанія з управління та житлової експлуатації «Новосервіс» вже приступила до обслуговування першої черги житлового кварталу «Новопечерські Липки», офіційне відкриття якого відбулося в травні 2010 року.

Експлуатаційна компанія «Новосервіс» надає повний спектр послуг з управління житловим кварталом: прибирання території, вивіз сміття, організація і функціонування служб охорони, робота по впорядкуванню і озелененню суспільної території, профілактика і обслуговування комунікаційних мереж та інше.

Як відзначають фахівці інвестиційно-девелоперської компанії Ukrainian Development Partners, рішення про створення власної експлуатаційної служби було ухвалене ще на етапі проектування ЖК «Новопечерські Липки».

«Власна компанія по управлінню і експлуатації житлових об’єктів – це абсолютно інший рівень обслуговування і турботи про мешканців, що дозволяє забезпечувати якісніший сервіс і підхід до кожного жителя кварталу, – говорить заступник керівника проекту «Новопечерські Липки» Орест Машталяр. – Крім того, створюючи власну компанію по експлуатації житлового кварталу, нами рухало бажання надовго зберегти високу якість будинків і допомогти кожному жителеві отримати максимум комфорту і задоволення від проживання в «Новопечерських Липках».

Назад
380442992001