Подвійний удар!

Подвійний удар! Подвійний удар! 25.03.2014

Квартал «Новопечерські Липки» став володарем одразу двох престижних нагород

24 березня в рамках Форуму з міської та заміської нерухомості, який проходив у виставковому центрі «Акко Інтернешнл», відбулася церемонія нагородження переможців Шостого Всеукраїнського незалежного конкурсу «Житло – 2014».

На думку журі конкурсу, до складу якого увійшли експерти ринку нерухомості та представники АФНУ, Мінрегіонбуду, Конфедерації будівельників України, Земельного союзу України, Асоціації «Всеукраїнський союз виробників будматеріалів» і консалтингової компанії «РеалЕкспо», житловий квартал «Новопечерські Липки», який реалізує компанія UDP, здобув перемогу в номінації «Кращий житловий комплекс Києва 2014» !

«Визнання експертів ринку нерухомості в такий нелегкий час – яскраве підтвердження успішності та якості нашого проекту, – зазначив керівник офісу продажів ЖК «Новопечерські Липки», Віталій Мєдніков. – Упевнений, що кожен житель нашого комплексу може пишатися місцем свого проживання і щодня переконуватися в правильному виборі свого місця проживання».

Крім цього, квартал став володарем звання «Кращий житловий комплекс Києва 2014» в Національній премії «Народне визнання в галузі будівництва», який проводиться порталом www.zagorodna.com з 3 лютого по 3 березня 2014 року.

Як зазначив директор консалтингової компанії «Реал Експо» (організатор конкурсу «Житло 2014» ), Віктор Коваленко, народне голосування – це неупереджена думка людей, які можуть віддати свій голос та підтримати той чи інший об’єкт нерухомості.

«Ми впевнені, що перемога в Національній премії «Народне визнання в галузі будівництва» – це справді «народне» визнання та підтвердження думки професійних експертів ринку нерухомості в тому, що квартал «Новопечерські Липки» розвивається в правильному напрямку», – підкреслив Віталій Мєдніков.  

Назад
380442992001