City One Development передала медобладнання київській лікарні

Девелоперська компанія City One Development, яка виступає девелопером і інвестором будівництва столичних ЖК “Новопечерські Липки”, “Бульвар Фонтанів” і “Святобор”, придбала і передала медичне обладнання для реанімаційного відділення Київської міської клінічної лікарні №12.

«Ми не можемо залишатися осторонь, розуміючи рівень загрози, який існує зараз через поширення небезпечного коронавіруса COVID-19 в країні. Саме тому ми вирішили підтримати наші лікарні і медиків, які завжди на передовій і готові приймати пацієнтів з ускладненнями. Щиро віримо, що такі ініціативи будуть продовжені іншими компаніями і бізнесами», – зазначив президент девелоперської компанії City One Development, Валерій Кодецький.

Всього компанія закупила і передала 28 одиниць медичної техніки та обладнання, що забезпечить підтримку життєво важливих функцій організму людини і розраховане на розміщення в стаціонарах лікарень, які зможуть приймати пацієнтів з ускладненнями від коронавирусной інфекції.

«Обладнання представлено різними класами і виконує різноманітні функції: є спеціальні шприц-насоси для введення медикаментів, які підтримують основні функції організму людини, аспіратори для виведення слизу з організму людини, що знаходиться на апараті штучного дихання, пульсоксиметри, 15-дюймові монітори, які показують кількість кисню, що поставляється в організм людини, ін. Якість лікування і моніторингу, завдяки такій апаратурі, буде значно поліпшено », – повідомив завідувач відділенням інтенсивної терапії та анестезіології Київської клінічної лікарні №12, Петро Буличов.

Крім цього, компанія City One Development вже замовила і очікує підтвердження доставки через постачальників апаратів для штучної вентиляції легенів.

 

 

Назад
380442992001