CITY ONE DEVELOPMENT ДОСТАВИЛА ТА ПЕРЕДАЛА ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ДОПОМОГИ ВІЙСЬКОВИМ ТА ПОСТРАЖДАЛИМ ГРОМАДАМ

Девелопер кварталу «Новопечерські Липки» інвестиційно-девелоперська компанія City One Development спільно з благодійним фондом Валерія Кодецького «УНІТА» доставили та передали 80 генераторів та понад 10 тонн гуманітарної допомоги громадам Херсонщини, які постраждали від повені внаслідок підриву російськими окупантами Каховської ГЕС та продовжують потерпати від постійних ворожих обстрілів.

Майже 900 продуктових наборів, а також засоби гігієни для літніх людей, завдяки місцевим волонтерам, було роздано мешканцям найбільш постраждалих районів міста Херсон.

Чорнобаївська та Білозерська ОТГ, місцеві підрозділи ДСНС та кілька військових частин, які продовжують боронити нашу країну на півдні, отримали генератори.

Також протягом останніх двох місяців City One Development та фонд «УНІТА» передали для ЗСУ та спецпризначенців:
– позашляховий автомобіль.
– мобільну пилораму вартістю 230 тис. грн.
– 673 генератори.

Крім того, забудовник кварталу передав гуманітарну допомогу (побутова хімія, засоби гігієни, тощо) для дитячого будинку “Затишок” у Закарпатті.

З початку повномасштабного вторгнення компанія City One Development спільно з благодійним фондом «УНІТА» системно допомагає постраждалим та звільненим громадам, лікарням, ЗСУ та силам тероборони.

Назад
380442992001

0442992823