Безвідсоткова розстрочка в ЖК «Новопечерські Липки»

Безвідсоткова розстрочка в ЖК «Новопечерські Липки» Інвестицийно-девелоперська компанія Ukrainian Development Partners пропонує всім охочим придбати квартири в житловому кварталі бізнес-класу «Новопечерські Липки» в розстрочку.

Суть даної програми полягає в тому, що покупець може внести певну частину коштів, як перший внесок, а залишок погашає до моменту введення житла в експлуатацію.

Із стартом продажів житла в ЖК «Новопечерські Липкі» в 2007 р., сума першого внеску складала 30 %. Після вивчення усіх переваг і можливостей купівлі житла, компанія упровадила нову систему розстрочки, при якій на першому етапі покупець вносив 1 % від загальної вартості квартири, на другому етапі – протягом 5-8 місяців, оплачував 30 % суми, а залишок – 69 %, погашав після остаточного будівництва будинку. Дана система розстрочки викликала великий інтерес з боку покупців, завдяки чому багато хто з них зміг придбати житло в ЖК «Новопечерські Липки».

На сьогоднішній день, програма розстрочки передбачає індивідуальний підхід до кожного клієнта, а сума першого внеску визначається виходячи з фінансових можливостей покупця.

Головна відмінність програми розстрочки від Ukrainian Development Partners від існуючих на ринку – вона є безпроцентною, а календарний план внесення виплат прописується в договорі по зручному для клієнта графіку, в якому він сам для себе визначає дати і суми оплати.

В даний момент, для зручності покупців житла в ЖК «Новопечерські Липки», в компанії йде робота над впровадженням нових програм придбання нерухомості, у тому числі і розстрочки на триваліший термін (до 2-х років), оскільки два перших будинки будуть введені достроково в липні 2009 р.

Назад