Акція «Місяць парковки»!

Акція «Місяць парковки»! Акція «Місяць парковки»! 14.08.2015

Квартал бізнес-класу «Новопечерські Липки», який реалізується компанією UDP, приготував для своїх мешканців і покупців новий приємний сюрприз.

Тільки на протязі одного місяця – з 15 серпня по 15 вересня 2015 року, жителі кварталу можуть вперше придбати машиномісця в підземному паркінгу за неймовірно приємною ціною – від 22 500 $ ! При цьому вартість мотоциклетного місця в цей період – від $ 7000 $!

«Кожен з нас хоче, аби вулиці і тротуари були чистими, без хаотично заставлених автомобілів, а діти і дорослі могли спокійно гуляти у дворах і насолоджуватися красою зелених зон, клумб і газонів, – зазначає керівник відділу продажів ЖК «Новопечерські Липки», Віталій Мєдніков . – Дана акційна пропозиція – можливість для клієнтів кварталу зберігати свій транспортний засіб у гарному та безпечному місці, не переживати і не витрачати багато часу в пошуках вільного місця на гостьовий парковці, зробити квартал більш «чистим» від автомобілів, при цьому істотно заощадити на покупці машиномісця».

Аби придбати паркінг за акційною ціною, покупцеві необхідно вибрати вподобане місце безпосередньо в офісі продажу по вул. Драгомирова, 18 або заповнити форму-заявку на сайті www.novolipki.com і в період з 15.08.15. по 15.09.2015 р. укласти договір купівлі-продажу. Для зручності покупців впроваджена система на виплату терміном до трьох років.

По закінченні акції «Місяць парковки», серед усіх, хто придбає акційні машиномісця в зазначений період, буде проведено розіграш Сертифікату на його безкоштовне обслуговування до кінця 2015 року!  

 

Назад
380442992001