Акти готовності двох перших будинків ЖК «Новопечерські Липки» отримано до Дня Будівельника!

Акти готовності двох перших будинків ЖК «Новопечерські Липки» отримано до Дня Будівельника! Інвестиційно-девелоперська компанія Ukrainian Development Partners відзначає подвійне свято – отримання актів готовності двох перших будинків житлового кварталу «Новопечерські Липки» і День Будівельника.

Напередодні 9 серпня – Дня Будівельника, приймальна комісія державного архітектурно-будівельного контролю підписала акт готовності двох житлових будинків з вбудованими приміщеннями і підземним паркінгом житлового кварталу «Новопечерські Липки», по вул. Підвисоцького, 4-а.

За словами заступника проекту «Новопечерські Липкі» Ореста Машталяра, даний документ свідчить про істотний потенціал і надійність забудовника, високий професіоналізм команди, можливості брати на себе зобов’язання і гарантовано їх виконувати.

«З фінансового боку цей рік буде дуже вдалим для наших покупців, тому що ми збираємося достроково погасити свої зобов’язання по цінним паперам, через які зараз йде покупка нерухомості. А це означає – покупці квартир в нашому кварталі на півроку раніше отримають право власності на придбані квартири» – відзначає Орест Машталяр.

Кожен будинок складається з двох 17-ти поверхових секцій, в яких 284 квартири, загальною площею 32 033 кв.м. На перших поверхах будівель розмістяться об’єкти комерційного призначення загальною площею 1 491,5 кв.м.

У зв’язку з достроковим отриманням акту готовності двох об’єктів житлового кварталу «Новопечерські Липки», з серпня 2009 року в будинках №3 і №5 був припинений продаж квартир по старій ціні і збільшена вартість кв.м. на 10-15%. Тоді як в будинках, що активно будуються №2 і №4 придбати житло можна ще за старою ціною.

Збільшення вартості 1 кв.м. готового житла обумовлено недостатніми об’ємами будівництва житла в столиці, заморожуванням багатьох об’єктів і, відповідно, мінімальної кількості введення в експлуатацію нового якісного житла. Крім того, як показує практика, ціна кв.м. збільшується за рахунок того, що покупець стикається з мінімумом ризиків при купівлі готового житла.

В даний час закінчуються роботи по розташуванню міні-ботанічного парку «Сади Світу», який розташується на прилеглій до житлового кварталу території площею 0,71 га. Завдяки розробленому співробітниками Національного Ботанічного саду ім. Н.Н.Грішко НАН України проекту, кожен житель зможе потрапити в різні точки світу, завдяки розміщенню зелених острівців з різноманітною флорою, характерною певному регіону. Зокрема, будуть представлені японський сад, французький і архітектурний парки. Ландшафтний парк офіційно буде запущений вже в жовтні 2009 року.

Крім того, активно продовжується будівництво щє трьох житлових об’єктів першої черги кварталу, один з яких унікальний для України ексклюзивний клубний будинок «Апартамент Хаус».

Акт готовності на два будинки і «Апартамент Хаус» планується отримати вже в листопаді 2009 року.

Експлуатацією і управлінням ЖК «Новопечерськие Липки» займатиметься власна сервісна служба.

Назад
380442992001