LeapKids прийняв участь у міжнародній виставці

Академія Щастя «Ліпкідз», що реалізована девелоперською компанією City One Development, прийняла участь у Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu» за участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» – найбільший в Україні професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій, який з 2009 року представляє досягнення та кращий досвід національних і закордонних закладів освіти; експозиції виробників і постачальників навчального обладнання та технічних засобів, інноваційних програм і рішень для освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем розвитку освіти.

Директор Хонората Маслов (Honorata Maslov), завідувач Тетяна Кравцова та методисти садочку прийняли участь у обговоренні нагальних проблем та визначення ефективних шляхів успішного формування національної системи освіти міжнародного рівня, продемонстрували інноваційні рішення для освітнього простору, які використовують в садочку, а саме 3-D кімната, навчання з використанням інтерактивної дошки тощо.

Всього у роботі виставки приймали участь біля 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції.

Тож садочок LeapKids  ще раз підтвердив те, що він попереду освітнього процесу в Україні, зацікавлений у його розвитку в країні, готовий ділитись досвідом та навчатись новому.

Назад