Академія Щастя «LeapKids» володар «Золотого символа якості»!

 

21 серпня 2018 року відбулося Урочисте засідання ділової громадськості України до 27-ої річниці Незалежності України.

Лауреати отримали високі нагороди в різних номінаціях: «Великі українці», «Лицар Вітчизни», «Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни», нагороди Всеукраїнського рейтингу «Золотий символ якості національних товарів та послуг України» з присвоєнням керівникам почесного звання «Кращий керівник року» та відзнак «Краще підприємство України».

Засідання пройшло в Держаній резиденції Президента України, Малому Маріїнському палаці. В його рамках відбулася церемонія нагородження видатних особистостей країни: керівників найуспішніших підприємств, науковців, підприємців зі всіх областей України.

Академію Щастя «LeapKids», що розташована на території кварталу «Новопечерські Липки» та реалізована девелоперською компанією City One Development, було нагороджено Дипломом «Золотий символ якості національних товарів та послуг України за надання високоякісних навчальних та виховних послуг.

Окрему відзнаку «найкращий керівник року» отримала директор садочку Хонората Маслов, а також за високопрофесійне керівництво, вагомий внесок у розвиток галузі грамоти отримали завідувач Тетяна Кравцова та старший методист Наталія Кучерява.

Як зазначають в LeapKids – на цьому зупинятись в академії не збираються, та впевненні, що попереду новий рік сумлінної праці та нових здобутків на «території щасливого дитинства».

Назад
380442992001