9 листопада відкриття гостьового паркінгу по вул. Драгомирова 16

9 листопада відкриття гостьового паркінгу по вул. Драгомирова 16 9 листопада відкриття гостьового паркінгу по вул. Драгомирова 16 06.11.2015

9 листопада 2015 р. в кварталі «Новопечерські Липки» починає роботу реконструйована гостьова парковка біля будинку по вул. Драгомирова, 16 (навпроти фітнес-клубу Gymmaxx).

Для забезпечення паркувальними місцями жителів, клієнтів інфраструктурних об’єктів і гостей кварталу, – передбачені різні варіанти використання платного гостьового паркінгу.

В’їзд на стоянку для всіх власників автотранспортних засобів здійснюватиметься через в’їзний термінал з отриманням талона, який фіксує час заїзду.

Перші 30 хвилин стоянки на гостьовому паркінгу для всіх автомобілів – безкоштовні. Починаючи з 31 хвилини, тарифікація йде з розрахунку – 15 грн./год.

Мешканці кварталу можуть безкоштовно паркувати свої автомобілі в нічний час з 22:00 до 8:00, при наявності карти жителя кварталу, яку вони можуть отримати в КУЖЕ «Новосервіс».

Відвідувачі/клієнти інфраструктурних об’єктів можуть паркувати свої автомобілі на гостьовому паркінгу безкоштовно до 3-х годин, за умови отримання дисконтного талона в відвідуваному об’єкті інфраструктури. Перевищення часу дисконтної парковки оплачується згідно з діючими тарифами – 15 грн./год.

Для всіх інших категорій відвідувачів кварталу діє єдина тарифікація плати за використання гостьового платного паркінгу – 15 грн./год.

Назад
380442992001