5 причин зробити розумні інвестиції, які працюють для вас

Сучасний житловий квартал бізнес-класу «Новопечерські Липки», реалізований девелоперською компанією повного циклу City One Development, продовжує розбудовувати ся – вже оголошено про відкриття продажів 7-ї черги кварталу.

Нова черга спроектована в форматі mixed use, загальною площею понад 5 га території.

7-ма черга кварталу включає в себе чотири житлових будинки, торгово-розважальну частину, а також прогулянкову зону з фонтанами і місцями для активного відпочинку. Особливістю нової черги є інноваційне рішення в підземному паркінгу з природним освітленням, елементи якого мають вигляд скляних колб, в яких будуть рости дерева прямо з паркінгу і виходити на наземну частину прогулянкової зони.

Елітна нерухомість «Новопечерські Липки» – це яскравий приклад розумного планування, проектування та містобудування, який вирізняється численними перевагами:

НЕРУХОМІСТЬ, ЯКА ЗАВЖДИ В ЦІНІ

Всі квартири в «Новопечерських Липках» є ліквідними  незалежно від зовнішніх чинників, часу придбання, курсу валют.

Придбавайте нерухомість, яка завжди залишається в ціні!

РОЗВИНЕНА ІНФРАСТРУКТУРА

В житловому кварталі «Новопечерські Липки» реалізована сучасна концепція «місто в місті». Унікальна розвинена інфраструктура та розгалужена багатофункціональна територія дозволяють отримувати максимум послуг, не залишаючи меж ЖК. Зелені зони та парки, торгівельні, розважальні, спортивні та освітні об’єкти – максимум для комфорту та позитиву всіх мешканців.

СУЧАСНІ АРХІТЕКТУРНІ РІШЕННЯ 

Кожна нова черга кварталу – це органічне наповнення в інфраструктурі і ландшафті кварталу, новітні архітектурні ідеї, які з’єднуються в єдиний ансамбль комплексного проекту. «Новопечерські Липки» є найбільшим за масштабом комплексом бізнес-класу, на території якого, крім житлових будинків та торгівельно-розважальних закладів, побудовані унікальні архітектурні об’єкти: ландшафтний парк «Сади світу», сучасна лаунж-зона та відкритий басейн.

Купуйте квартиру в ЖК «Новопечерські Липки» на Печерську та отримуйте доступ до всіх перелічених закладів кварталу!

ВИЗНАННЯ

Девелоперська компанія City One Development, яка реалізовує будівництво житлового кварталу  «Новопечерські Липки», має високе визнання на вітчизняному та світовому ринку нерухомості, виступає членом Конфедерації будівельників України, Європейської Бізнес Асоціації, галузевого об’єднання девелоперів RED Community та членом Українського Клубу Нерухомості.
City One Development отримала визнання професійної спільноти Realt Golden Key 2018 і входить в ТОП 10 компаній, що мають високий рівень довіри від покупців нерухомості, а ЖК «Новопечерські Липки» визнано кращим серед проектів бізнес-класу.

ІНВЕСТИЦІЯ У ВЛАСНИЙ КОМФОРТ

Новітня концепція «місто в місті», реалізована в «Новопечерських Липках», створює мешканцям респектабельного столичного комплексу атмосферу безпечного відпочинку і одночасно забезпечує контрольований доступ відвідувачів на територію ЖК. Крім того, ця концепція включає в себе продуману розгалужену інфраструктуру, якісний сервіс та розвинену систему охорони – ще більше комфорту, зручності та додаткових переваг для всіх мешканців. Саме зараз найкращий час подумати про майбутнє та придбати завжди ліквідну квартиру в ЖК бізнес-класу «Новопечерські Липки»!

Обираючи нерухомість у «Новопечерських Липках», ви отримуєте стабільність та робите гарантовану інвестицію у власний комфорт!

Звертайтесь до відділу продажу і ставайте власником ідеального простору для життя в житловому кварталі на Печерську «Новопечерські Липки»!

Назад