У ЖК «Новопечерські Липки» змінюється ціна квартир і умови бронювання

У ЖК «Новопечерські Липки» змінюється ціна квартир і умови бронювання У ЖК «Новопечерські Липки» змінюється ціна квартир і умови бронювання 05.10.2011

Осінній сезон на ринку нерухомості лише почався, але має стати гарним періодом для деяких девелоперських компаній.

Наприклад, в житловому кварталі «Новопечерські Липки», який реалізує інвестиційно-девелоперська компанія UDP, впродовж всього літа була відмічена висока купівельна активність, яка продовжується і в осінній період.

Як повідомила начальник служби продажів і маркетингу житлового кварталу «Новопечерські Липки» Олеся Перчак, на сьогоднішній день в другій черзі будівництва вже реалізовано близько 35% квартир.

«Високим показникам продажів сприяло багато чинників, – говорить Олеся Перчак. – Серед них можна відзначити високі темпи будівництва, довіру покупців до об’єкту та компанії UDP, яка підтвердила свою репутацію надійного девелопера, коли достроково ввела в експлуатацію першу чергу кварталу».

В той же час, у зв’язку з зростанням готовності другої черги будівництва, здача якої намічена на III квартал 2012 р., в кварталі «Новопечерські Липки» мають намір збільшити мінімальну вартість 1 кв. м. в будинках, що будуються, до 00 вже з 1 жовтня 2011 р.

«Планове підвищення вартості кв.м в об’єктах зі збільшенням їх готовності – характерне явище для нашого ринку нерухомості, – пояснює Олеся Перчак. – Пов’язано це як з мінімізацією ризиків для покупців, так і з відміченим останнім часом збільшенням витрат на будівництво».

Так з моменту початку будівництва другої черги ЖК «Новопечерські Липки», в липні 2010 року, висота монолітно-залізобетонного каркасу будинків №6 і №7 знаходиться на рівні 20-22 поверхів з 30. У будинку № 9, каскадністю 17-23 поверхи, каркас будівель знаходиться на рівні 17-22 поверхів, при цьому четверта секція вже на фінальній стадії готовності – завершується монтаж навісних вентильованих фасадів та засклення віконних отворів. На всіх будинках ведуться роботи по кладці зовнішніх та внутрішніх стін з цегли, засклення віконних отворів і монтажу навісних вентильованих фасадів на готових поверхах.

Разом зі зростанням будинків і підвищенням вартості кв.м., вже з жовтня в ЖК «Новопечерські Липки» вступають нові правила щодо бронювання квартир в другій черзі будівництва.

Раніше покупець міг забронювати вподобану йому квартиру на 2 тижні і за цей період остаточно прийняти рішення про придбання житла.

«Тепер ми скорочуємо термін бронювання до одного тижня у зв’язку з великим інтересом покупців до об’єкту та скороченням вільних для продажу квартир», – відзначила Олеся Перчак.

Назад
380442992001