У «Новопечерських Липках» збільшується вартість квартир

У «Новопечерських Липках» збільшується вартість квартир У «Новопечерських Липках» збільшується вартість квартир 31.10.2014

У кварталі «Новопечерські Липки», який реалізує інвестиційно-девелоперська компанія UDP, протягом усього літа велися активні будівельні роботи, а також, незважаючи на складну політичну ситуацію в країні, була відзначена висока купівельна активність, яка спостережується і в осінній період. За словами керівника служби продажу ЖК «Новопечерські Липки» Віталія Мєднікова, на сьогоднішній день в будинках які споруджуються (проектні номери №3, 4, 5,) вже реалізовано близько 51% квартир.

«За структурою продажів, більше 60% договорів припадає на споруджувані будинки кварталу« Новопечерські Липки », що свідчить про довіру покупців до самого об’єкту і компанії UDP, яка щорічно підтверджує свою репутацію як надійного девелопера», – зазначає Віталій Медников.

У зв’язку зі збільшенням готовності четвертої черги будівництва (проектні номера будинків №3, 4, 5), здача якої намічена в II кварталі 2015 р. в кварталі «Новопечерські Липки» вже з 1 листопада 2014р. мають намір здійснити чергове підвищення мінімальної вартості 1м2 в будинках які зводяться до 5%.

«Підвищення вартості м2 в об’єктах із збільшенням їх готовності – звичайне і характерне явище для столичного ринку житлової нерухомості. Це пов’язано, в першу чергу, з мінімізацією ризиків для покупців, – пояснює Віталій Мєдников. – Однак, в нинішній ситуації на ринку нерухомості, підвищувати вартість своїх об’єктів нерухомості можуть тільки успішні проекти і лідери будівельної галузі».

Варто відзначити, що з початку будівництва четвертої черги ЖК «Новопечерські Липки» (проектні номера будинків №3, 4, 5), в середині 2013 року, висота монолітно-залізобетонного каркаса будинку №5 знаходиться на рівні 25 поверхів з 31, будинку № 4 – 17 поверхів з 30, будинку № 3 – 15 поверхів з 29. На всіх будинках ведуться роботи по кладці зовнішніх і внутрішніх цегляних стін, вставляються вікна. Крім того, на будинку № 5 відбувається монтаж навісних вентильованих фасадів на готових поверхах.  

Назад
380442992001