У “Новопечерських Липках” відчиняється школа “майбутнього”

У У “Новопечерських Липках” відчиняється школа “майбутнього” 20.05.2011

Саме так можна назвати новий корпус Британської Міжнародної Школи, що відчиняє свої двері на території житлового кварталу «Новопечерські Липки», реалізацією якого займається інвестіційнно-девелоперська компанія UDP (Ukrainian Development Partners).

Переконатися в тому, що нова школа дійсно відповідає всім критеріям міжнародних стандартів, можна було 19 травня 2011 р. під час Дня відкритих дверей Британської Міжнародної школи.

Цього дня житловий квартал «Новопечерські Липки» перетворився на туманний Альбіон, наповнений світлом і дитячими посмішками.

Всі присутні змогли на один вечір перенестися до Лондона, прогулятися по Гайд-Парку, почути звуки волинки, відвідати арт-футбол, взяти участь в англійському крокеті на зелених лужках і відвідати унікальну пам’ятку Великобританії – кам’яну мегалітичну споруду – Стоунхендж.

Дізнатися про якісну британську освіту гості могли безпосередньо в самій будівлі нової школи. Сім поверхів сучасного освітнього центру оснащено по новітніх стандартах освітніх технологій з використанням розробок провідних виробників комп’ютерної техніки Apple, Hewlett-packard і Smart.

Як відзначила директор Британської Міжнародної школи Ольга Заставна: «Сьогодні перші відвідувачі і майбутні учні нашої нової школи змогли на собі відчути унікальність нових технологій в освітньому процесі, завдяки яким наші школярі відкриватимуть для себе таємниці гуманітарних і точних дисциплін».

Слід зазначити, що відкриття унікального учбового закладу, в якому кожен учень зможе здобути якісну освіту по вітчизняній і міжнародній програмах навчання, саме в «Новопечерських Липках» не випадково.

За словами начальника служби маркетингу і продажів житлового кварталу «Новопечерські Липки» Олесі Романенко, на сьогоднішній день ми, одна з декількох девелоперських компаній, яка в рамках реалізації проекту житлового кварталу вирішила не лише будувати школу, але й зробити її міжнародною.

«Вже зараз можна з упевненістю сказати, що відкриття на території «Новопечерських Липок» Британської міжнародної школи позитивно було сприйняте мешканцями кварталу і батьками майбутніх учнів, – відзначила Олеся Романенко. – Крім того, саме наявність сучасної школи поряд з будинком дозволила підвищити привабливість нашого проекту, як з інвестиційної точки зору, так і як місця для комфортного життя цілої сім’ї».

Зазначимо, всі бажають дати своїй дитині якісну європейську освіту повинні поспішати – перший учбовий день в новій будівлі Британської міжнародної школи відбудеться вже 1 вересня поточного року.

Назад
380442992001

0442992823