МЕНЮ
В Академія Щастя LeapKids відсвяткували перший випуск

Та офіційно вручили дипломи про успішне проходження підготовчої програми до сучасної загальноосвітньої школи.

Святкова частина  для випускників інноваційної Академії Щастя, що розташована в житловому кварталі «Новопечерські Липки», та їх батьків  була організована у форматі випускного балу, на якому маленькі вихованці , одягнуті  в елегантні мантії й академічні шапочки-конфедератки отримали свій перший офіційний диплом від керівника проекту LeapKids Хонорати Маслов.

Випускники з радістю демонструвати та ділились тим, чому вони навчились протягом року в дитячому садку нового формату, де зібрані самі новітні методики розвитку і виховання дітей «цифрового» покоління. Й свято вдалося на славу!

Музичні номери, веселі пісні і складні хореографічні композиції, але найголовніше – абсолютна розкутість і природність вихованців інноваційного дитячого садка стали найкращою ілюстрацією приголомшливою творчої, дружньої атмосфери, яка панує в цих унікальних стінах.

Протягом свята, діти з легкістю та вмінням виконували номери різними мовами, в тому числі й англійською,тим самим підтверджуючи, що LeapKids не випадково отримав престижний Сертифікат про Партнерство зі світовим лідером у галузі вивчення англійської мови – British Council – з рук його директора, аташе з питань культури в Україні Саймона Вільямса.

Вручаючи цей важливий документ на першому випускному, він зазначив: «Ми раді, що наш ексклюзивний на території України курс англійської для найменших, отримав в LeapKids таку блискучу реалізацію. А найвищі стандарти викладання, якісна матеріально-технічна база і щирий ентузіазм, продемонстрований в ході реалізації цього проекту, переконують нас в правильності вибору партнера і у великому потенціалі подальшого співробітництва».

Апогеєм святкування стала  композиція випускників зі своїми мамами – чуттєвий танок-подяка від маленьких джентльменів Академії.  Не відставали й доньки, які присвятили своїм таткам запальну жартівливу  пісню.

«Наш перший випускний бал став чудовим парадом талантів наших вихованців, які не тільки продемонстрували все, чому вони навчилися в Академії Щастя, але зробили це дійсно натхненно та майстерно, – каже Хонората Маслов. – Це означає, що всі програми загального та творчого розвитку, які ми реалізовуємо в LeapKids, стимулюють дітей  розвивати свої таланти та здібності, розкриватись як особистість. Вихованці LeapKids не тільки вільно розмовляють українською і англійською мовою, а й оточені турботою і любов’ю. І найголовніше – вони щасливі! »

Кількість місць в садочку – 189, 12 груп по 15 чоловік.
Локація: ЖК “Новопечерські Липки”, Печерськ, Київ.
www.leapkids.com.ua, (044) 364 – 0-444

Назад