ЦЕНТР ДЕТСКОГО РАЗВИТИЯ — SWEET KIDS

«Sweet kids» — центр дитячого розвитку, де діти всебічно і гармонійно розвиваються, причому роблять це із задоволенням! У кожної дитини є свій внутрішній світ і потенціал. Кожен вік має свої особливості. З огляду на ці фактори, фахівці центру підготували таку навчальну середу, за допомогою якої діти можуть знайти і розкрити свої таланти. Наша мета — індивідуальний підхід до Вашого малюка, розкриття всіх його талантів і підготовка до самостійного життя.

У «Sweet kids» дитина буде розвиватися, враховуючи свої внутрішні темпу. Унікальна програма дитячого центру заснована на системі виховання Марії Монтессорі.
Навчальний простір «Sweet kids» — це кілька класів, де займаються групи дітей, розділені за віком.
Кількість дітей в кожній групі, в залежності від віку, від 8 до 15 осіб, що дозволяє приділити увагу кожній дитині.

Режим дня нашого центру спланований з урахуванням всіх психологічних і фізіологічних потреб дітей дошкільного віку. Завдяки раціональному розподілу часу хлопці відчувають себе комфортно протягом усього дня. Просторі класи обладнані з урахуванням усіх норм, вимог і сучасних тенденцій: якісний дизайнерський ремонт, стильні меблі, велика кількість розвиваючих матеріалів, виготовлених з натуральної екологічно чистої сировини.

Поєднання природного освітлення з основним створює оптимальну і затишне середовище для занять в класі і є важливим аспектом при інтелектуальному навантаженні.

Заняття в центрі:
Комплексні заняття для дітей у віці від 10 місяців до 7 років. Діти займаються математикою, сенсорикой, розвитком мови, грамотою, читанням, вивчають навколишній світ, розвивають навички практичного життя.

Музичні заняття для дітей: ритміка, вокал.

Хореографія, дитяча йога, гімнастика і фізкультура.

Кухня для кулінарних майстер класів, адаптована для дітей. Кулінарні майстер класи з випікання хліба, печива, приготування лимонаду і багато чого іншого.

Підготовка до школи.
Включає в себе математику, логіку, розвиток пам’яті, розвиток мови, грамоту, читання. На заняттях діти займаються в під групах. Вони вчаться виконувати завдання самостійно в робочій зошиті, із задоволенням вирішують завдання на дошці, проходять безліч тестів, для того що б комфортно почувати себе на шкільному співбесіді.

Щоденні заняття англійською мовою.
З двох років хлопці відвідують заняття з носієм англійської мови.

Наукова лабораторія.
Діти вчаться експериментувати, спостерігати за змінами в природі, досліджувати все нове.

Заняття з логопедом.
Артикуляційна гімнастика, робота зі звуками, розвиток мовного апарату.

Театральна студія.
Ляльковий театр. Літературне читання. Знайомство з казками народів світу. Їх постановка і розігрування.

Заняття з психологом (індивідуальні та групові).
Супровід дитини під час періоду адаптації в групі. Казкотерапія, пісочна терапія. Арт — студія, малювання, ліплення з глини.

Назад