Визнання «CP AWARDS» – «Новопечерські Липки» кращий ЖК 2013!

Визнання «CP AWARDS» - «Новопечерські Липки» кращий ЖК 2013! Визнання «CP AWARDS» – «Новопечерські Липки» кращий ЖК 2013! 13.12.2013

10 грудня 2013 в готелі InterContinental Kyiv відбулася офіційна церемонія нагородження Національної Премії в галузі нерухомості «CP AWARDS 2013» – професійної всеукраїнської премії, яка вручається за досягнення в галузі нерухомості України і покликана визначити найбільш знакові проекти на ринку нерухомості.

До складу журі конкурсу цього року увійшли лідери та експерти ринку нерухомості України: Томас Біндер, керуючий директор Sonae Sierra Germany GmbH; Максим Громадцов, генеральний директор « ЕСТА Холдинг»; Інна Волосюк, головний редактор «Commercial Property»; Нік Коттон, керуючий директор компанії DTZ (Україна); Гавайн Мінкс, керуючий директор Multi Development Ukraine; Вадим Непосєдов, президент UTG; Ігор Ніконов, президент «К.А.Н.Девелопмент»; Олександр Носаченко, керуючий директор Colliers International; Олександр Попов, директор АБ «Архиматика»; Дмитро Сенниченко, глава представництва Jones Lang LaSalle в Україні; Тетяна Антонюк, відповідальний редактор «Commercial Property».

Із безліч заявок поданих на розгляд експертного журі, було відібрано три житлових комплекси які відповідали всім вимогам конкурсу, і за підсумками голосування житловий квартал «Новопечерські Липки», який реалізує інвестиційно-девелоперська компанія UDP, був визнаний кращим у номінації «Житловий комплекс 2013»!

Як зазначив керівник відділу продажів ЖК «Новопечерські Липки» Віталій Мєдников, перемога в такому знаковому конкурсі як «CP AWARDS 2013», у якому змагаються «кращі з кращих» і визнання нас експертами ринку – це чергове підтвердження якості, успішності і затребуваності на ринку нерухомості нашого продукту.

У свою чергу головний редактор «Commercial Property» Інна Волосюк, зазначила що відбір лауреатів та нагородження переможців премією «CP AWARDS» побудований таким чином, аби виявити саме ті компанії та об’єкти нерухомості , які демонструють хорошу динаміку розвитку, користуються повагою колег на ринку, є надійними і стабільними.

Варто зазначити, що це не перша перемога компанії-девелопера і житлового кварталу в престижних конкурсах. Так, квартал «Новопечерські Липки» двічі ставав «Кращим житловим комплексом України» за результатами всеукраїнського незалежного конкурсу житлової нерухомості «Житло – 2010» і «Житло – 2012», неодноразово займав перші позиції в рейтингах спеціалізованих ЗМІ, а також був нагороджений премією «Український будівельний Олімп» в номінації« Комфортне елітне житло».  

Назад
380442992001