Новини з будмайданчику: будуємо, випереджаючи графік !

Новини з будмайданчику: будуємо, випереджаючи графік ! Новини з будмайданчику: будуємо, випереджаючи графік ! 13.03.2014

Незважаючи на нестабільну ситуацію в країні, квартал «Новопечерські Липки», який реалізує інвестиційно-девелоперська компанія UDP, будується відповідно до заявлених термінів та навіть з їх випередженням.

Станом на 12 березня 2014 р. на будівельному майданчику активно ведуться роботи по зведенню монолітного-залізобетонного каркасу будинків (проектні номери) №№ 5, 4, 3.

Висотність будинку № 5 на сьогоднішній день знаходиться на рівні 11 поверхів (з 31) , будинку № 4 – 8 поверхів (з 30) , будинку № 3 – 5 поверхів (з 29).

Паралельно з монолітними роботами проводиться кладка внутрішніх і зовнішніх цегляних стін в будинках № 5 та № 4 . У будинку № 5 цегляна кладка досягає рівня 6 поверху, в будинку № 4 – 4 поверху . Також в будинку № 5 розпочато встановлення склопакетів на рівні 3 і 4 поверхів.

«Переконатися в надійності забудовника і швидкості будівництва кварталу можливо безпосередньо в ЖК «Новопечерські Липки» або з комфортом не виходячи з дому – спеціально для цього на сайті http://www.novolipki.com/p/ru/progress/ ведеться відеотрансляція будівництва в режимі реального часу», – зазначає керівник офісу продажів ЖК «Новопечерські Липки», Віталій Мєдніков.

Крім того, за словами В. Мєднікова, успішна реалізація і функціонування 12 будинків кварталу «Новопечерські Липки», є одним з вагомих доказів надійності забудовника.

«Компанія UDP не раз проявляла себе як стабільний і серйозний гравець ринку нерухомості України, який завжди виконує перед інвесторами взяті на себе зобов’язання і вводить будинки достроково, – підкреслює Віталій Мєдніков. – Тому можемо гарантувати, що всі покупці отримають свої квартири вчасно».

Завершити будівництво будинків (проектні №№ ) 5,4,3 кварталу «Новопечерські Липки» в компанії UDP планують в II кварталі 2016 р.

Назад
380442992001