Новопечерські Липки підтримали військовослужбовців

Новопечерські Липки підтримали військовослужбовців Новопечерські Липки підтримали військовослужбовців 07.07.2014

Житловий квартал «Новопечерські Липки», який реалізує інвестиційно-девелоперська компанія UDP, днями надав підтримку Державній прикордонній службі України (військова частина 1492), яка попрохала допомогти у придбанні бронежилетів та іншої необхідної амуніції.

Зокрема, компанією були придбані та передані військовим: бронежилети «Модуль-4», шоломи кевларові, двомісні намети, спальні мішки, балаклави, карімати, маски ESS, наколінники і рюкзаки.

Як зазначив керівник відділу продажів ЖК «Новопечерські Липки» Віталій Мєдніков, компанія UDP вже давно допомагає військовослужбовцям, які знаходяться безпосередньо в зоні антитерористичної операції, а також тим, хто охороняє кордон нашої держави.

«Тому, як тільки керівництво Державної прикордонної служби України попросило надати допомогу, в компанії відразу ж було прийнято рішення виділити кошти на придбання необхідної амуніції для військовослужбовців», – зазначив В. Мєдніков.

У компанії UDP впевнені, що будь-яка допомога українським військовослужбовцям конче потрібна і сподіваються, що невеликий внесок у загальну справу допоможе зберегти людські життя, а Україні бути і залишитися цілісною і сильною державою!

 

Назад
380442992001

0442992823